dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 475. Oficjalne zakończenie budowy :)

    Dziś rano odebrałem z PINBu podpieczętowane (brak sprzeciwu) zgłoszenie zakończenia budowy. Mamy więc odbiór budynku i możemy mieszkać
    Tagi - katalog słów kluczowych: odbiór budynku, pinb, zakończenie budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budowa domu-zablokowanie kredytu

    Problem z wypłata 3 (ostatniej) transzy kredytu hipotecznego w Millenium na budowę domu.
    Po złożenie dokumentacji rozliczajacej 2 transze kredytu bank stwierdził niedofinansowanie inwestycji na kwotę ponad 60 tys i zablokował wyplacenie 3 ostatniej transzy kredytu. Próbując uzyskać odpowiedź od banku co należy teraz zrobić by otrzymać ostatnią transze bank odpowiada by zwiększyć kredyt bądź dofinansować go z środków własnych.
    Niedofinansowanie wynikło z zanizonych ...
  3. Tynkarze Małopolska

    Potrzebuję na już firmy tynkarskie
    Tynki cementowo wapienne
    Małopolska powiat bocheński
    Kogos w 100 %godnego polecenia
    Bo to co czytam o niektórych to jest dramat
    Nie chce kawałków sufitu w kawie
    Tagi - katalog słów kluczowych: fbsegqjv, wumjttiz Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 10 lat później, czyli domek aka-jonek reaktywacja

    Witam serdecznie Forumowiczów!
    Dziwne, ale nie wiem jak się za to zabrać. Wracam na Forum po 10-u latach od budowy, bo znowu chcemy budować... Pomysł wykiełkował nagle, w listopadzie ubiegłego roku i zaczęło się rodzinne snucie marzeń. Nie żeby nam coś nie pasowało w obecnym domku, gdzie w marcu minie 10 lat, ale z powodów nazwijmy to racjonalno - sentymentalnych chcemy wrócić w rodzinne strony. Argumentów jest więcej: lepsze powietrze, piękna własna, duża działka, ...
  5. Dzień 462. Oświetlenie drogi

    Przyszło szybciej niż się spodziewałem. Niedawno sołtys chodził i załatwiał formalności, w tym niezbędne zgody - także od nas. A tu proszę bardzo. Nagle wyrosły słupy a dziś już jest jasno

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5063.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	426957
    Tagi - katalog słów kluczowych: iyj9x0nn, rnldmd8y Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 3