dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. instalacje

    W weekend usiłowaliśmy rozgryźć projekt oświetlenia. Cholernie ciężko wyobrazić sobie, czy dane światła starczą do oświetlenia czy nie, ile prądu to wszystko będzie ciągnąć, ile będzie nas kosztować jednorazowa zmiana żarówek, czy wszystko do siebie będzie pasować. Dzisiaj byłam z kolei z wizytą u projektanta instalacji gazowej. Pan cierpliwie tłumaczył mi różne rzeczy - na co zwrócić uwagę, co jeszcze przemyśleć. Siedziałam tam godzinę i od tego wszystkiego już ...

    Updated 28-02-2011 at 22:42 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 28-02-2011 - 20:30 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Wiosna tuż tuż zbliża się wielkimi krokami tak jak rozpoczęcie naszego sezonu budowlanego. Zamówiliśmy dzisiaj 40 palet pustaków na ściany zewnętrzne oraz 7 palet na wewnętrzne silkatów z Ludyni, do tego paleta zaprawy cienko spoinowej Murarze mają odezwać się za dwa tygodnie w celu potwierdzenia terminu rozpoczęcia budowy.
    Została jeszcze sprawa kominów i mamy tutaj mały zgrzyt. Małż jest za tradycyjną technologią budowania z cegły a ja uważam, że lepsze byłyby
    ...
  3. projekt

    projekt(przod,ale naturalnie nie ten kolor)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	atut1.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	35,5 KB
ID:	45525  
  4. projekt

  5. Nasz kawałek ziemi ;p

    zdjecie z kawalka naszego pola latem zeszlego roku
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasz plac.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	45522  
Strona 1 z 95