dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ady i Rafała

    Na naszej budowie zamieszkał pewien piesek ( nazwaliśmy go Kajtek ), przez cały czas myśleliśmy że to sąsiadów, ale okazało się że jest całkiem bezpański.

    Tak więc póki co pożera kanapki naszej ekipy i pilnuje budowy ( szczeka na obcych ). Jest całkiem fajny, jak znam dobre serce Ady, to zostanie już z nami, tylko nie wiem co na to nasze dwa koty ?!

    Jeżeli chcecie zobaczyć Kajtka to zapraszam na naszą stronę www.
  2. DARTH MAUL czyli HOME WARS :)

    Rany julek... jutro rozmowa z cicia na temat zakupu od niej działki.... Błagam trzymajcie kciuki.
  3. droga do gwiazd

    No w końcu skarpę za domem mam już usypaną także mogę ja obsadzać ,mysle o jałowcach /szerokich i niskich/oraz o wrzoścach-to na górze skarpy a na samej skarpie-skalniaki.Chcę zrobić tak aby taras łaczył się z ogrodem więc ta skarpa jest idealna .Jałowce bedą częściowo wchodziły na taras aby potegować to wrażenie a niskie aby nie zasłaniały widoku na ogród .Iglaki i wrzośce z tego powodu aby opadające liście nie zaśmiecały tarasu i skarpy ze skalniakami.W sobotę zakupiłam ...
  4. Dziennik Zielonej

    31 marca 2003
    Wiosna idzie ... idzie wiosna. :grin:
    W sobotę obeszłam nasze włości, 8 arów – więc niedługo mi zeszło. Nagrzana ziemia ma cudowny zapach. Gdyby nie rosnące wokół domu góry śmieci, byłoby całkiem przyjemnie.

    W niedzielę słoneczna pogoda zapędziła nas znowu na budowę. Tym razem ustalaliśmy minimum do wejścia w lipcu. Nasze MINIMUM to:
    1. szambo (w okresie 5 lat ma być kanalizacja, więc nie opłaca nam się robić oczyszczalni ...
  5. Dziennik Ady i Rafała

    Tynkowanie idzie pełną parą, dobrze że jest słońce to wszystko schnie błyskawicznie. Instalujemy też rynny i zaczynamy robić taras.

    Termin zakończenia zbliża się nieuchronnie, ciekawe czy nasz wykonawca sobie z tym poradzi. Największym problemem mogą okazać się media, bo o ile same wykonanie zajmie kilka dni to papierkologia trwa już 2 miesiące i końca nie widać.
Strona 1 z 14