dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasza przygoda z Oliwką

    Dzisiaj, jak to ostatnio bywa na naszej budowie duży ruch i zgiełk.... :) Rankiem zjawiła się ekipa murarska, która musiała wymyślać sobie robotę, gdyż nie było najbardziej potrzebnych rzeczy..., do których należą: pustaki, które układa się na wysokości stropu, (nie wiem jak fachowo się je nazywa :o ), no i kominy, które nie dojechały...., mimo zapewnień, że się tak stanie... :evil: Ale na szczęście dojechała już część stropu i można było troszkę nad nim popracować... ...
  2. Notatnik Magdali

    Halo, nikt mi nie doradzi, co mam zrobić?
    Komentarze do notatnika są w podpisie :)
  3. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Zapomnialam dodac, ze dalismy zaliczke na welne do ocieplenia dachu i kominy systemowe schiedel (do c.o. i kominka) - laczna kwota do zaplaty - 9.666,98 zl - kosmos :roll:
  4. Vis a Vis C126 - budujemy z Keramzyt Projekt

    Dziś (poniedziałek) wydajność spadła do 10%. Ekipie przez cały dzień udało się wyrównać/obciąć pianę montażową na styropianie, przerzucić siatki zbrojeniowe tak aby nie tarasowały wjazdu, przedłużyć o 3 metry wykop pod rury i przerzucić kilka taczek piasku. Gdybym robił to sam zajęłoby mi to góra 3 godziny.

    W planach było układanie rur kanalizacyjnych ale... pan Jarek z Keramzyt-Projekt "utknął w hurtowni" i po planach została tylko ekipa czekająca ...
  5. Dziennik Wicka i Agnieszki

    Poniedziałkowy poranek , godzina 8.00 - zajechałem na działkę a tam już ekipa od dachu w komplecie .
    Rozpakowali się , chwilowo zajęli kwaterę po murażach , na dobry początek kawa .
    Pokazałem im co i gdzie i musiałem chwilowo opuścić plac budowy .
    Jak o 10.00 wróciłem to oni już zmontowali rusztowania , byli w trakcie przytwierdzania murłat .
    Potem wciągnęli ze 3 belki na górę , coś tam przymierzali .
    Ja ze swoimi synami w tym czasie zajęliśmy ...
Strona 1 z 260