dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    W niedzielę byliśmy podlać drzewka... bo mamy drzewka.. zapomniałem napisać, bo mi się nie zrobiły zdjęcia, bo się akumulatorki w aparacie rozładowały w dniu jak sadziliśmy i zapomniałem. A sadziliśmy w pamiętną sobotę 10 kwietnia...


    Mamy dwie śliwki, cztery wiśnie (2x panda, 2x wanda) no i porzeczki dwie białe, dwie czerwone i dwie czarne
    od czegoś trzeba zacząć no nie?
    Przy okazji drzewek, ...
  2. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Dogadaliśmy się w sprawie tynków. Pojechaliśmy na budowę zobaczyć tynki gipsowe maszynowe i ich jakość nas przekonała. Są super gładkie i tańsze od zestawu tynk cementowy + gładź. Tynkarze wchodzą 10 maja, a do tego czasu trzeba skończyć podejścia z wodą, założyć rury od wentylacji i może odkurzacz..
    tymczasem hydraulicy rozciągają rury CO


    Był także Pan z Wavina, czyli z firmy jak robi podłogówkę. ...
  3. Dziennik Magdy i Irka, budujemy nasz domeczek

    Elektryk na tę chwilę skończył pracę, rozliczyliśmy się, instalacja została odebrana, sprawdziliśmy komisyjnie każdy włącznik, czy zapala przyczepioną na chwilę żarówkę do właściwego kabelka.... efaktem ponad miesięcznej pracy są setki metrów kabli (kurcze policzę.......... 1950 metrów łącznie wszystkich kabli
    (tak mam na fakturze) tablica rozdzielcza:


    Wszystko jest oczywiście ...
  4. Su?tan 2G, czyli Lila i Tomek buduj? dom :)

    29.04.2010 r.
    Około godz. 12.30 zaczęło się zalewanie fundametu.


    Na szczęście, żeby zawsze pieniądze 'trzymały się' tego domu zatopiliśmy w fundamencie przed samym wejściem troszkę pieniążków:


    30.04.2010 r.
    Pogoda sprzyja, więc i fundament schnie. 3, 4 razy dziennie jeździmy na działkę i latamy z konewkami ...
  5. Dziennik naszego gniazdka.

    Moja ulubiona łazieneczka.
    Na zielonej ścianie zawisną jeszcze białe szafeczki a pod nimi staną również białe kosze wiklinowe na bieliznę.





Strona 1 z 764