dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Sylwii i Sebastiana - Delikatny

    No i mamy ściany parteru!!!!

    Fotki wstawię jutro bo dziś już nie mam siły :lol:



    i odwiedziny sąsiadów
  2. Dziennik Marty i Dawida (CODZIENNY)

    Nasz daszek forntowy:







    Poziom miedzy podestem-gankiem a domem:



    A tu kilka zdjec z wnetrza - zdjeli dzisiaj stemple - salon sie "powiekszyl" - ...
  3. PENELOPA - dom Mary i Mobutu

    Cytat Napisał mobutu

    kurcze jutro Wieluń znacie jakąś fajną karczmę po drodze?
    wróciłem a fajna karczma to McDo w Bełchatowie ;)

    Ekipa kończy deskowanie, jeden komin juz wymurowany w całości, fundamet ocieplony w 70% - ZA TYDZIEŃ WIECHA - tak mówi P.Darek
    - do dziś wydane 163k zł,
    rano wpadła sympatyczna pani z banku aby przymierzyć się do wyceny w przyszłym tygodniu powinnismy już coś wiedzieć w temacie kredytu

    szukamy taniej ziemi musimy ...
  4. Marysia - Archipelag - kirkris

    Dziś podpisaliśmy umowę na kuchnię - dostawa na początek sierpnia :D

    Dodatkowo wybraliśmy dwa kamienie na kominek. Doszliśmy do wniosku że trawertyn to nie najlepszy pomysł i zmieniliśmy na marmur.
    Ze wzgledu na to, że nie chcemy montować jakiegoś agresywnego wzoru to mamy do wyboru właściwie dwa kamienie:
    Breccia Sarda


    i Kartal Beige.
    ...
  5. Wolność Tośku w swoim domku

    Właśnie wróciłam z basenu z Młodszą, która po przepłynięciu sama 2 basenów, padła więc mogę pisać.
    Domek już widać, tj, zarys jego murów, Ale ja dochodzę do wniosku, ze mam więcej szczęścia niż rozumu z tą budową, Studnia przestała dawać wodę, sąsiedzi dali, bloczki przyjechały, klej do sillkatów przyjedzie. WuMi wszystkiego nadzoeuje, lata z miarką i planami i mierzy, Bo tak się złożyło, ze nam Kierbut wyjechał a główny majster zachorował!!!! Jak laliśmy ...
Strona 1 z 251