dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. nigdy więcej żadnej piwnicy!

    jestem na etapie czyszczenia piwnicy.. powiem Wam, że wyprowadzka z domu po ponad 50 latach mieszkania i kolekcjonowania przerónych pierdół to istny horror... i tak znalazłam trupa szczura bez głowy (to, że jakieś gryzonie wprowadziły siędo piwnicy na zimę wiedziałam, jednakże nie miałam pojęcia że to szczury. Wielkości małych kotów... wysypałam im trutkę działającą z opóźnieniem i jak zaczęły gadziny padać to się reszta wyniosła. Harcowały tak, że na góze było ...
  2. Termin rozpocz?cia budowy

    5 -go lipca 2011 rozpoczynamy budowę. Podczas gdy wczoraj walczyliśmy dalej z utwardzaniem dojazdu do działki, geodeci wytyczyli obrys budynku.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC10686.jpg
Wyświetleń:	177
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	63651   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SDC10699.jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	63652  
  3. Mamy kredyt. Do roboty

    Uff. Dziś podpisaliśmy cyrograf w wybranym Banku. Jedynym, który wierzy, że dożyjemy 75 r.ż. i na tyle dał nam kredyt. Teraz załatwianie hipoteki, ubezpieczenia budowy i wreszcie pora na rozpoczęcie robót. Już nie mogę się doczekać. Jutro albo w sobotę przekazanie placu budowy. W przyszłym tygodniu wygrodzenie placu budowy i roboty ziemne i geodeta oczywiście.
    Cdn
  4. SSO a w międzyczasie...

    Stan surowy otwarty już mamy,tylko patrzeć jak będzie pięknie wyglądać niebawem.W międzyczasie zamówiliśmy okna.Okna forte avante.Profile 6-komorowe o szerokości systemowe 84 mm, trzecia dodatkowa uszczelka środkowa, szyba U=0,5 w standardzie.Kolor złoty dąb.

    Updated 13-09-2011 at 17:23 by gos1k

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	start.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	64,9 KB
ID:	63627   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Forte strona A.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	63628  
  5. Kwiecień 2011r.

    Na dachówkę nie czekaliśmy zbyt długo ale zima nie pozwoliła zacząć przed Kwietniem.Zdecydowaliśmy się na: Dachówka ceramiczna Creaton BALANCE kol. łupka angobowana.Nasz dach wygląda rewelacyjnie!!!
    Wszelkie dodatkowe akcesoria typu wyłaz i stopnie kominiarskie,kominki wentylacyjne,drabinki przeciwśniegowe itp.zostało zamontowane wraz z dachówką ale niestety brak nam zdjęć
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN6635.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	89,5 KB
ID:	63624   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN6648.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	63625   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN6740.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	63626  
Strona 1 z 104