dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. koncepcja ogrodu made by Elfir

    zakończyliśmy prace nad koncepcją ogrodu. Projekt zleciliśmy forumowej Elfir. Z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Pierwszą koncepcję wkleiłam w komentarzach. Ta jest już wersją ostateczną.



    Updated 30-06-2013 at 23:39 by Spirea

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogród1.jpg
Wyświetleń:	230
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	198306  
  2. Aridela II lustrzane odbicie.

    24.06.
    Po pracach związanych ze stropem przyszedł czas na zabezpieczenie ścian piwnicy i fundamentu folia kubełkową.

    Updated 30-11-2018 at 12:48 by Tomaszs131 (Dubel postu.)

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela, lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  3. ściany 1

    Zaczęło się murowanie ścin.
    Moja skacząca z budową na budowę ekipa przyjechała w czwartek 27.06 i wymurowała do wysokości okien:

    widok z salonu:

    między czasie przyjechała więźba i strop


  4. zasypywanie fundamentów

    Na zasypanie fundamentów poszło (albo raczej pójdzie tyle piachu co wyliczyłem) 6 wywrotek 30 tonowych. Fundamenty zasypuje na dwa razy. Do zasypania była wysokość na 5 bloczków. Na razie zasypane i zagęszczone zostały na wysokość trzech bloczków.



    Resztę wykopu uzupełnię wożąc piach taczką . przed tym planuję zrobić kanalizację (dziury w fundamentach ...
  5. koniec fundamentów

    Witam po dłuższej przerwie
    Zamieszczam zdjęcia fundamentów. fundamenty były zaizolowane (2x dysperbit) i ocieplone (styropian firmy Neothem 8 cm mocowany na piankę do montażu styropianów), bez folii kubełkowej.






    A oto ulubiona rozrywka mojego synka - wrzucanie kamyków do ...
Strona 1 z 45