dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Hanuli

    Na razie mapy niet, geodeta żeni córkę za parę tygodni, więc może nie ma czasu. Oczywiście nie spisywaliśmy umowy, bo znajomy mamy geodetki. Może zrobi do wesela...
    Ale... mam warunki przyłączenia do sieci energetycznej. Trochę mi się wydało za dużo czytając Wasze posty (1650 zetów), 25 A zabezpieczenia i 16 kV mocy, ale to ponoć standard i tak ma być (wniosek wypełniałam będąc zupełnie zielona przy pomocy wzoru w gablocie za szkłem). A o NIP potrzebny we wniosku ...
  2. Dziennik budowy RENI

    Nic się nie dzieje przez kilka miesięcy, pewnej niedzieli na wiosnę proponuję zaglądnąć na działkę. Jedziemy. Wysiadamy...a tam na naszej działce krowa sąsiadki się pasie, a w górze działki kilka szarych kaczuszek się kołysze :D . Jak tam przyjemnie, cicho, zielono, kojąco... Ale tylko ja to odczuwam, oni ciągną do domu, do bloku, do klatki na papugi.
    Mijają kolejne wakacje i znowu w jesieni dużo pracy, do wieczora. Kredyt spłacony w 1/3, rata odrobinę zmalała. Oddycham ...
  3. Dziennik budowy RENI

    Na drugi dzień troche myslałam o tej działce, wieczorem zajęłam sie sprawami domowymi, rano do pracy....nagle w środku dnia tknęła mnie myśl, że TO JEST TO, a ja nie dzwonię, nie umawiam sie na negocjacje, nie proszę o zaniechanie dalszych ogłoszeń w prasie ! A jak już ktoś inny zainteresował sie tą działką ? Trudno mi bedzie zbić cenę.
    Szybko za telefon i prośba o spotkanie. Okazało się, że decyzje podejmuje żona, mąż nie ma nic do powiedzenia, twardy człowiek ...
  4. Nurniego dziennik

    31.08.2004
    Dzisaj żonka odebrała w trybie ekspresowym (3 dni) odpis z księgi z wpisem hipoteki i poleciała kurcgalopkiem do banku, żeby im to złożyć w celu nie płacenie kolejnego miesiąca ubezpieczenia od kredytu. A tu d**a i tak zapłacimy za wrzesień bo decyzja uprawomacnia się 14 dni i potem nam wypłacą - chamy jedne. Mogliby przecież wypłacić po 14 dniach po uprawomocnieniu się decyzji, ja nie muszę od razu mieć tych pieniędzy ale to już jest ździerstwo w biały ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Dziś szok !!! Muszę się „wypisać” żeby się nie pienić bez potrzeby do końca dnia. Miałam w planach skromnie :
    - Obdzwonić agencję ochrony ile kosztują i inne takie – wahamy się – przecie alarm ma sens jak ktoś na niego odpowie... :roll:
    - Wyliczyć z panem Majstrem dokładnie ile ścian nam otynkowali i przeliczyć to na złotówki
    - Następnie uszczuplić transzę o w/w walutę przekazując to w spracowane dłonie szefa ekipy
    ...
Strona 1 z 47