dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Dorbie - lukrecja, palce lizac...

    U nas dzis pracowali wszyscy mezczyzni z mojej rodzinki.
    Tu moj tato szczesliwy ze wreszcie ten gruby kabel wszedl w rure arota

    A tu wszyscy pracownicy i pomagierzy, najmniejszy Hubi kopie gdzies w fundamencie, wylamal sie z pomagania

    A tu mlody gniewny pod deszczowymi chmurami
  2. mały domek amonite

    Mam pozwolenie :D Po 48 dniach od chwili złożenia wniosku. Ale miało być tydzień temu, niestety - nie było. Teraz znowu czekanie - na uprawomocnienie.... :-? 2 tygodnie. A po zgłoszeniu w nadzorze kolejny tydzień...
    Ciekawe, czy uda mi się zacząć w tym roku :roll: Jeśli w październiku zaczną się jesienne pluchy, to marnie to widzę....
    Znalazłam kierownika budowy, wydaje się w porządku.
    A więc znowu CZEKANIE.......
  3. Kryptonim W-49.12

    Dzisiaj Inwestorka miała dyżur na budowie. Do załatwienia były dwie sprawy:
    1) Rozmowa z wykonawcą w celu zmotywowania do dotrzymania terminu
    2) Odbiór dostawy dachówek

    Co do punktu 1) Inwestorka doszła do wniosku, że wykonawca jest mistrzem w zmiennych nastrojach. Bowiem rano ok 8.00 Inwestorka dzwoni do murarza:
    -Będzie Pan dzisiaj na budowie?
    -Tak będę.
    -Ok 15 będzie Pan, chcę porozmawiać.
    -Tak będę.
    - To do zobaczenia ...
  4. Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

    Bank ciągle milczy.... A długi czekają na spłatę :evil:
    Chyba trzeba dowlec swoje truchła do oddziału, bo przez telefon czy mailowo, to niczego nie można się dowiedzieć. :-?
  5. Klinkierowy Bursztyn

    Chyba wystarczy tej pielęgnacji stropu :lol: , ekipa zapowiada powrót, no i małe zamieszanie najpierw że w poniedziałek a teraz informacja że jutro czyli sobota. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że w międzyczasie miałem zasypać wykop wokół fundamentów. Były małe trudności ze zdobyciem piasku ale czasem warto obserwować co się dzieje w terenie i małe zapytanie przy prowadzonych wykopach i mam 6 wywrotek porządnego piasku wiślanego - ale w ziemi przeleżał parę setek lat :wink: ...
Strona 1 z 303