dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Nasz D?in 2G

    Załatwienie wszystkich formalności: zmian aw projekcie, mapki, pozwolenie na przyłącza, na budowe - KOSZMAR. ale mamy to za sobą.
    24 lipca na naszą działkę wjechała koparka (nasza trzyletnia córeczka byla zachwycona) i od razu problem, prawie wszędzie lita skala i trzeba bylo zmienić koncepcje. Wyrównaliśmy poziom betonem, potem ławy. I tyle, teraz czekamy, bo ciągle pada. Chcemy w tym roku zrobić tylko fundament.
    Ciągle nie mogę uwierzyć, że nasz Dżin pomalutku ...
  2. fundamenty

    Prace fundamentowe dobiegają końca a zaczeli tydzień temu, narazie dobrze to wygląda. W tym tempie może zdążymy przed zimą ze stanem surowym
  3. 23 lipca 2010r.

    Gościu od betonu zadzwonił że niestety ale zamówiony beton na pewno nie dojedzie do wtorku!!!Mało mnie nie "szczeliło"ale jakoś to przegryziemy i w razie czego zamówimy gdzie indziej!!!Do tego pada jak cholera i robota stoi
  4. 22 lipca 2010r.

    Czas na strop Belki nad garażem już leżą no to czas na pustaki!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	belki stropowe.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	22085   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pustaki.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	22086   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pustaki 2.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	22087  
  5. 21 lipca 2010r.

    Zaczyna się coś dziać na górze!!!Oby prace szły do przodu i chcę już widzieć strop!!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5933.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	22082   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5935.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	22083   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN5936.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	22084  
Strona 1 z 125