dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MartaPR

  1. wokół domu

    Hm... Niezdecydowana jestem z pewnością niby zamknełam ten dziennik
    - ale troche znowu mnie "roznosi" energia - tym bardziej, że sporo się u nas działo i dzieje ostatnio.

    Trochę mnie tu nie było i przyznam, że nie bardzi się umiem poruszać po "nowym" forum

    A u nasz po przerwie zimowej :
    - w końcu mamy wykończone cokoły,
    - wokół domu opaskę z kamyków,
    - zrobione ścieżki i podjazd.

    W ...
  2. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Chciałabym pożegnać sie z moim dzienniczkiem - nadszedł taki moment kiedy naturalna potrzeba "wypisania na wirtualnym papierze swoich emocji" przekłada się na (niekoniecznie) spokojne i planowe wykonywanie czynności w domu, który w końcu zamieszkaliśmy.

    Nie mam w sobie takiej pasji i zdolności, jak najbardziej aktywni "dziennikowicze" ;-)
    Ciężko mi wygospodarować też czas na pisanie i choć to dziwne - w mieszkaniu często siadałam do ...
  3. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Zaczęły sie ferie - Kuba sprzedany dziadkom do Bydgoszczy - odpocznie sobie od nas i od młodszego brata, który nieustaje w atakach na niego (jednocześnie strasznie za nim tęskni!!)

    Wczoraj po pracy pojechałam z Pawełkiem do naszego ulubionego sklepu - kupiłam tam stolik nocny i szafkę pod TV do sypialni - i się wściekłam na mój durny samochód.... Który okazał się za mały na paczkę z szafką.......oczywiście mąż posiadający 2 telefony komórkowe nie odbierał ...
  4. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Zima znowu nas przysypała -
    Dziś specjalnie wstałam po piatej, żeby być wcześniej w pracy - a tu guzik - na drodze (która sie zrobiła "jednostanowiskowa") przede mną zakopał sie facet, potem jak wycofywałam to koło zsunęło mi sie w zaspę i ja tez utknęłam ..... Ostatecznie sobie poradzilismy ale do pracy i tak dotarłam godzinę później niż zamierzałam.....

    Oj piekna ta zima - ale niech juz sobie idzie precz..... No nie posłuchała za bardzo ...
  5. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    W domku przybywa kolejnych rzeczy – takich drobnostek – a jednak wykonanie, których zajmuje zwykle sporo czasu. W każdym razie w weekendy się nie nudzimy. Nawet nie mamy czasu na oglądanie czegokolwiek w telewizji.
    Ale tak całkiem to się w tej pracy się nie zapominamy - weekendy choć mroźne to przynajmniej są słoneczne – więc zawsze wychodzimy z dzieciakami na spacer z sankami.

    Po rozpakowaniu mebli i sprzętów zawsze zostaje coś co można jakoś ...
Strona 1 z 29