dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Grzyb na ścianach

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    może grzyby zniszczy,ale należy wykonać izolację odpowiednią,aby grzybów nie było.jak wy piszecie z książki to ludzie głupieją,trzeba mieć troszkę praktyki tak,a jak nie to zwracajcie się do FM tam wam znajdą środki do izolacji,które są skuteczne,bo ja dalej nie widzę preparatu izomur u nich,a tyle ma nagród ,ten izomur,po targach budowlanych jeżdził,czy FM nie zna tejfirmy? bo np.w krakowie,w gdańsku,na śląsku,i w całej polsce jest znany,i poza granicami też.czekam
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, izomur, odgrzybianie, pionowe, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Przyjechać to ja mogę,lecz za darmo nie wyjeżdżam,może chcerz opinię mykologiczną i przyczynę zawilgocenia oraz ekspertyzę wraz z kosztorysem?możesz ją mieć oczywiście to kosztuje,ale to jest ważny papier.
  3. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    Witam.Chciałbym opisać na czym polega metoda izolacji pionowej /hydrofobowa/.Nie wymaga odkopywania ścian fundamentowych przy osuszaniu i izolacji ścian piwnicznych.Pozwala na wykonywanie izolacji pionowych ścian zewnętrznych w obiektach wolnostojących jak i w zwartej zabudowie,co ma szczególne zalety w miastach.Nie utrudnia komunikacji zewnętrznej,gdyż wszystkie prace wykonywane są wewnątrz budynku.Technologia wykonania prac nie powoduje osłabienia konstrukcji obiektu.Pozwala na wzmocnienie
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, odgrzybianie, osuszacze, osuszanie, pionowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Metoda izolacji pionowej

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    otwory do izolacji poziomej w/g technologi IZOMUR Wrocław producent preparatu i wynalazca.Jednym podstawowym środkiem penetrującym w takich odległościach jest spirytus,ja tego nie wymyśliłem i jak ktoś pisze coś i nie jest zorientowany dobrze to co ja mogę.Natomiast do izolacji pionowej jest tak samo,IZOMUR penetruje na odpowiednią odległość i łączy wszystkie otwory wytwarzając przeponę,spirytus jest nośnikiem,po zalaniu otworów spirytus odparowuje,a reszta składników,m.i.żywica,silikony
    ...