dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

beata

Dziennik Beaty

Oceń ten wpis
nie mogę tak czekać i czekać bez końca.Dla mnie jest to męczarnia, wiem że pracę trzeba wykonać ale czy to nie można zrobić w jeden dzień!:evil:
Dzisiaj u nas pada także mąż pojechał na plac boju, bo nie mamy jeszcze zrobionego drenaża wokół domu, więc żartował, że odpłynie nam przyczepka. Na szczęście nie odpłynęła :smile: ale wody, jak relacjonował mąż jest pełno. Trzeba będzie zrobić w końcu to odprowadzenie wody, bo inaczej będziemy sę paplać w błotku :lol:
Siostra przyjechał, więc przywiozła katalog z kominkami, do naszego fachmistrza od kominków już dzwoniłam, oczywiście dostaniemy upust:grin:. Umówiliśmy się z nim na piątek, bo ja jeszce nie widziałm jego projektu naszego kominka.Mąż był tym szczęśliwcem, ale oczywiście zatwierdzić muszę ja. A co, w końcu ktoś musi dbać o stronę artystyczną naszego domku :grin:
Mamy też wyliczony i zamówiony styropian na ocieplenie. Także zaraz jak robotnicy skończą tynkować będą nam robić ocieplenie.
Wyszło nam za styropian na pióro- wpust+siatka zabezpieczająca, kołki i klej na ok. 300m ściany z firmy Atlas 5900zł. W przyszłości będziemy kłaść tynki zew. Atlasa, bo gościu powidział, że poleca tą firmę na tynki zewnętrzne. Także został nam teraz wybór drzwi do środka i mamy problem ( tzn. ja mam problem, bo nie mogę się zdecydować), której firmy wybrać. Pelcone nam zostały z firmy Porta i nawet mamy dobrą cenę na te drzwi, ale muszę jescze zobaczyć w jednej hurtowni, bo podobają mi się też z firmy BelPol. Jak się zdecyduję to dam Wam znać.
cdn.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum