dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nurniego dziennik

    No i się doczekałem :D :D
    9:00 zajechał Star z podnośnikiem + 3 panów. Wzięli się szybko do roboty, bo to 3 m od słupa do płotu, i o 13:00 musimy jechać dalej - jak powiedzieli.
    Jeeeezuuuusie czego w tej drodze nie było. :o Chyba resztki z Wilczego Szańca w niej pochowali. Kopać skończyli o 15:00, a "tuptusiem" ubijali dopiero o 16:00. Przy okozacji podłączyli mi RB-tkę i za chwilę pojawił się pan z licznikiem i:
    MAM PRĄD !!!!!!!!!!
    ...
  2. Magi - czekając na wiosnę ...

    15-05-2004

    sobota

    Temat komina męczy mnie strasznie. Dzwonię do cieśli. Pan Cieśla, mówi, że spokojnie robił to nie raz i się zrobi, ale lepiej żeby w koszu komin nie wyszedł.
    Punkt 13 jesteśmy na budowie. Kierownik już jest. Murarz też. Łagodny jak baranek. Mówi, że oczywiście on nikomu nie projektuje komina w koszu. I co mnie to interesuje mnie wychodzi w koszu :evil: Rozmowa jest bardzo grzeczna. Staje na tym, że budujemy od nowa komin w ...
  3. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    UKAMIENIOWANIE [18.05.2004]

    Zaprawdę, powiadam Wam, rzućcie we mnie kamieniem! Chcę mieszkać w kamien`icy, a już sił nie starcza na nieustanne tachanie. Furka zdruzgotana ciągłymi torturami transportu tych urobków skały płonnej [ha! Piękna definicja, prawda? Górnicy ponoć tak mawiają, ale kto ich tam wie...], Mężuś torturowany ciągłym zdruzgotaniem, a wszystko to w imię dziwacznej idei [to nasz osobisty kamień filozoficzny], że z kamieniem jak z życiem – ...
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    18 maja 2004 cd.

    Dobra, żeby było jasne to jeszcze dodam, że jest to kostka nie szara tylko tzw. ruda czyli tak naprawdę taka mieszanka szaro-rudo-żółta czyli niby odpad. Niby bo ostatnio zrobił się jakiś chodliwy i ceny nie są aż tak atrakcyjne w porównaniu z szarą :(
    A ceny wyglądają tak: mozaika - 180 PLN/tona, kostka 150 PLN/tona, kruszywo max 3 cm 15 PLN/tona.

    a i jeszcze przypomniałao mi się coś - nasze obecne super schody (kto był ...
  5. Ivonesca - dziennik budowy

    18 maja 2004

    Są !!!! a jednak są !!!!!! ....wczoraj 5 czarno-białych krów - naszych krów jak to powiedział Franek - skubało sobie trawkę na przeciwko naszego domku....dobrze że się pojawiły bo zaczynaliśmy się już o nie martwić :wink: :lol:

    Ładnie tu u nas jest....moja połowica zachwycała sie cały weekend wyglądając przez okno....a mnie znowu naszły pytania czy w takim razie robić płot z desek o jakim pisałam w ostatnim odcinku ;-) czy ...