dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Spóźniony dziennik Czupurka

    Rok 2004
    4 kwiecień
    wylewki zrobione, styropian ułożony. to, równanie posadzek kosztowało mnie dodatkowo ok 2k, ale co tam, przeżyję, najważniejsze, że wreszcie jest równo i można działać dalej!

    budowa - ta moja budowa to @#%^&%*%E^ :x :x
    a ściślej przyłącza.
    po 2 tyg. myślenia :x, kolejny "fachowiec" zgłosił się i oświadczył, to co sama wiedziałam i mu komunikowałam: że, trzeba uaktualnić warunki i zmienić projekt, a najlepiej ...
  2. Babie Lato Bikosy

    Długa przerwa w dzienniku ale jakoś nie było kiedy.
    *Romas*- dziękuję i trzymam kciuki- prosze o komentarze w komentarzach :lol: A teraz:
    Ciąg dalszy przygód budowlanych z Antosiem czyli jak załatwiałam/liśmy papiery. Jako, że załatwianie paperów trwa b. długo niecierpliwych proszę o pominięcie tych wynurzeń :oops:
    W poniedziałek złożyłam dziennik do rejestracji i zostałam poinformowana, że będzie do dobioru w czwartek. Aby nie jeżdzić tam i nazad (skojarzenia ...
  3. Dziennik budowy Spartakusa

    Wykop czeka już od tygodnia, a my czekamy z rozpoczęciem budowy. Niestety prądu jeszcze nie ma. Wszędzie stoją już skrzynki, oprócz naszej, ale i tak w żadnej z nich nie ma prądu. Jak tak dalej pójdzie, to nie skończymy stanu surowego przed zimą.

    Zdjęcia, na których pięknie widać naszą dziurę.



  4. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Oczywiście pierwsze potknięcia.......... o kabelek energetyki :cry: .Spokojnie ryję sobie w ziemi , a tu za płotkiem panowie robią wykopy i inne takie. :lol: Podchodzę pytam: tak robią dla mnie skrzynkę, nic ode mnie nie potrzebują, nic że działka ogrodzona, oni zrobią wszystko co trzeba...
    Zadowolona wracam w ziemię uskrzydlona wizją własnego prądu. Panowie przez dłuższy czas obserwują naszą działalność, bo po działce kica sześcioro blond łepków. Wszyscy ...
  5. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Kolej na geodetkę. Bardzo sobie cenie współpracę z nią. Po kupieniu działki mieliśmy kłopot by zlokalizować jej dokładne granice. Pani wymierzyła wszystko, odkopała nam kamienie, a policzyła jedynie wykonanie mapek. Teraz uprzejmie zapytała czy sama przygotuję paliki i deski podała wymiary, ilość, oraz na moją prośbę dwa adresy gdzie mogę takie cóś zamówić. :) Dostarczyłam dokumentacje i klucz. Zrobi wszystko w weekend . W poniedziałek się rozliczymy.
    Ekipa ...