dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Nie ma tego złego...

    Dziś po raz kolejny przekonałam się, że szkoda nerwów z powodu opóźnień, nie wywiązywania się dostawców itp. Nic nie dzieje się bez powodu i dziś też tak było.

    Ekipa Wykonawcy miała dziś wejść na budowę, by zagęszczać podbudowę, ale z racji kończenia prac u kolegi musieli przesunąć termin. Wyszło to na dobre, bo dostawca kruszywa woził żwir w takim tempie, że o 15, gdy wracałam z pracy na działce była dopiero jedna kupka żwiru. O 18 dopiero pojawiła ...
  2. Dachówki

    Tak, wiem, że nie mamy jeszcze wniosku o pozwolenie na budowę złożonego Ale w piątek zabraliśmy się do szukania inspiracji. Uznaliśmy, że z naszym procesem decyzyjnym nie jest najlepiej (tzn. jest świetnie, bo ostatecznie zawsze ustalamy wspólny front, ale trwa to niezmiernie długo), dlatego zaczniemy się przyglądać możliwościom już teraz.

    I wybór padł na wybór dachu i okien, bo to potrzebne nam będzie najszybciej. No, tuż po tym, jak zdecydujemy z czego budować ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dachówki, lukrecja 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nasze M-71 czyli noc księżycowa

    Cytat Napisał stam222 Zobacz post
    Dodam jeszcze zdjęcia gotowej konstrukcji z tym, że ujęcia niestety takie a nie inne.
    Taras przerobiony względem projektu ale to chyba na dobre mu wyjdzie i nam pewnie też aczkolwiek znacznie droższa opcja.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras m71.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	204552

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	37,0 KB
ID:	204553

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras2.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	204554

    Jutro przychodzą cieslowcy i zaczynają deskować.
    Pozdrawiam.
  4. Wspomnienia. Był sobie ugór.

    23.04.2012. Zostałam współwłaścicielką działki. Jest z drogą konieczną dla szwagierki. I z dołem pełnym wody wiosną. Później się okaże, że są jeszcze problemy z sąsiadami, którzy zechcieli korzystać z tej rodzinnej drogi. Same problemy... a jednak szczęście

    Updated 07-08-2013 at 09:33 by abbell

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2001 04 22 Dzialka.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	204517   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2001 04 22 Dzialka1.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	204518  
  5. Wylewki

    Dziś, zgodnie z zapowiedzią zaczęły się prace ekipy mixokretującej:


    Pierwsze gotowe pomieszczenie, czyli poddasze nad garażem: