dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Leje sie przy komie cd....

    Wczoraj padało, znowu mi poddasze zalało, mniej ale znowu przecieka czyli ostatnia naprawa nie była wystarczająco skuteczna. uznałem ze
    a) poinformuje grzecznie p. Radka (osoba u której kupowałem dachówkę + która poleciła mi dekarza ) że poleconego przez niego dekarz można o kant d***y rozbić
    b) nie koniecznie cenzuralnie powiem p.Tomkowi P. - dekarzowi co sądzę o jego pracy
    c) znajdę kogoś kto zrobi to tak jak trzeba

    Nie wiem jak to się zakończy ...
  2. Zasypane

    Co za ulga. Zasypałem i nie widzę już błota, które tworzyło się po każdych obfitych opadach deszczów. A tych opadów w tym roku było wyjątkowo dużo...

    tak bywało ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P260613_16.32_[01].jpg
Wyświetleń:	304
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	198671

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P260613_16.32.jpg
Wyświetleń:	277
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	198672.

    a tak jest ...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piach_2.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	198674

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piach_1.jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	198675

    Co daje nadzieję na spływanie wód deszczowych na działkę niżej i dalej ...

    Updated 03-07-2013 at 07:36 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. kuchnia

    Wreszcie nastąpił ten dzień! Po nieudanej wtopiez firmą numer jeden: Arkadiusz Antoniak firma MATI Gliwice - !!!STRZEŻCIESIĘ!!!- który wisi mi jeszcze zadatek 5 tyś złotych, musiałam zamówić kuchnię wfirmie numer dwa.. Szybciutko zrobili, bo w zaledwie 3 tygodnie, kosztowaliciut więcej od firmy numer jeden.
    Kuchniaw kolorze RAL 9003 w pełnym połysku z szufladami z bluma ze szklanymi bokami idwoma cargo: duże i małe. Na wyspie z jednej strony są szuflady, a z drugiejstrony szafki na 'klik'.
    ...
  4. śmieci

    Chyba jestem jedną z niewielu osób w PL, które nie mają problemu aby pogodzić się z faktem, że śmieci należy segregować. Naprawdę nie rozumiem dlaczego to TAAAKIII PROBLEM?!?!

    20 lat temu miałam okazję być w RFN ówczesnym. I już wtedy Pani domu segregowała osobno plastiki, kompost, blachy, opakowania po Nutelli (takie jak u nas pasztety DROSED np), szkło kolorowe osobno, przeźroczyste osobno itd. I bardzo się dziwiła, że u nas w Polsce się tak nie robi. Przeszłam ...
  5. dom w kardamonie

    witam! dzialka zakupiona po okazyjnej cenie w 2012 roku przelezala sobie ponad rok na to by teraz powstal na niej DOM W KARDAMONIE. oto nasza dzialeczka prawie 11 arow. Zamowilismy juz projekt domu cena 2070zl, papiery lezakuja w starostwe czekamy na zgode rozpoczecia budowy) miejmy nadzieje, ze juz niedlugo ruszymy z budowa naszego kardamona
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w kardamonie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00509 [niuoi] [k].JPG
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	198589   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00489 [niuoi] [k].JPG
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	198590