dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Łazienka - plany

    - 17-05-2014 - 13:02 (Widzisz Wąski, dzisiaj jest ważny dzień w twoim zasr.. życiu - czyli brytyjska przebudowa K & M)
    A teraz łazienka.
    Zostanie ona powiększona o podest przy schodach. Poręcz zostanie skrócona. Oczywiście napotkaliśmy na problemy. Trzeba zachować wysokość do sufitu (czyt. kolejnych schodów) 200 cm. Building Control zgodził się na zmniejszenie tej wysokości do 190 cm. Dzięki temu będziemy mogli zrobić schody mniej strome, bardziej wysunięte w stronę drzwi frontowych. Najtrudniej będzie z zakrętem. Nie chciałam... wolałam zbudowanie nowego podestu i prostych schodów, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna dachowe, powiększenie, przebudowa, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. REMONT ŁAZIENKI - czas start!

    Generalny remont całego mieszkania zaczynamy od łazienki. Jako, że jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń chcemy go dobrze przemyśleć...

    Będę tutaj zamieszczać poszczególne etapy powstawania naszej łazienki, od przebudowy po aranżacje, a także to co lubię najbardziej czyli ciekawe inspiracje.

    Kto śledzi mojego bloga wie, że styl industrialny/minimalistyczny/skandynawski jest mi najbardziej bliski i w takich wnętrzach czuję się najlepiej, podobnie jak mój chłopak. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, industrial, przebudowa, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Przebudowa werandy...

    ...rozpoczęta na całego natomiast, kiedy się zakończy - nie wiem


    Jednym słowem, kiedyś moja weranda/wiatrołap wyglądała tak



    Od 7 maja zaczęła powolutku zmieniać swój wewnętrzny wizerunek


    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: przebudowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum