dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

lakorun

  1. cd.

    a oto wspomniany wcześniej wstępny plan na kuchnie...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1_2..jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	54,4 KB
ID:	29073   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1_1..jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	29074  
  2. Moje małe mieszkanko :)))

    Cytat Napisał lakorun Zobacz post
    Z przedpokoju nr 1 wchodzimy następnie na "gigantyczny" przedpokój nr 2
    a tam w oddali na wprost: sypialnia i pokój dzienny... zwany dumnie przeze mnie salonem.... ciut bliżej po prawej łazienka a po prawej kuchnia...
    tak kuchnia...
    jak już wspomniałam wcześniej zdecydowałam się na otworzenie kuchni na przedpokój... mam już pomysł na układ mebli w kuchni i kolejność poszczególnych jej elementów:

    oto jeden ze wstępnych moich pomysłów...
    ...
  3. Moje małe mieszkanko :)))

    Cytat Napisał lakorun Zobacz post
    kilka pomysłów już mam, głównie dotyczących funkcji i organizacji poszczególnych powierzchni

    przedpokój:
    na pokazanym wyżej rzucie można zobaczyć, że przedpokój składa się z dwóch części, na prawo od drzwi wejściowych znajduje się wnęka o wymiarach wg projektu (jak będzie w rzeczywistości to dopiero zobaczymy) 2,00x1,2m;
    planuje tu (i zapewne nie będzie to nic odkrywczego) szafo-garderobę.
    Wymyśliłam sobie aby zrobić ją w ten sposób:
    ...
  4. Moje małe mieszkanko :)))

    Cytat Napisał lakorun Zobacz post
    Dzień mija za dniem, godzina za godziną... kolejny tydzień.... a ja poszukuję, oglądam, wertuję, edukuję się i czytam i czytam ...... chyba się w tym wszystkim pogubiłam... długa droga przede mną...
    ale może to dobrze?
    trzeba odnaleźć swoje inspiracje "wnętrzarskie", wytyczyć sobie jasny cel a później wystarczy tylko go osiągnąć...
    a jaki jest mój cel??
    chcę stworzyć sobie wnętrza w których będę czuła się dobrze... aha i najlepiej
    ...