dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Blackluk

  1. Klima i Roleta

    Coraz bardziej zaczynam podziwiać was wszystkich, ja buduje takie maleństwo (65m2) i mam problemy z zaplanowaniem wszystkiego, a co dopiero budowa dużego domy jak wielu z was.

    Może teraz napisze jaki jest plan na zagospodarowanie tego co budujemy.
    Od frontu jak widać będą schody metalowe na poziom dawnego tarasu, tam będą drzwi wejściowe, następnie mały wiatrołap i wejście do części mieszkalnej. Od ulicy tam gdzie to wąskie okno będzie aneks kuchenny, zostanie ...
  2. CD...

  3. Zaczyna to wyglądac.

    Po wylaniu płyty nastąpiła spora przerwa, bo ekipa musiała udać sie na inna budowę poprawić coś po konkurencji.
    Po powrocie sprawy potoczyły się błyskawicznie i miedzy innym to było powodem sporej wyrwy w mojej foto relacji
    Ściany drugiej kondygnacji stanęły błyskawicznie, następnie zabrali sie za podnoszenie kominów i budowanie ściany oddzielającą dachy bliźniaka.
    Po pierwszych pracach na dachu nie obyło sie bez nie miłych niespodzianek w postaci zalania, ...
  4. Zbrojenia :)

    Troszkę nie miałem czasu, ale już nadrabiam zaległości zdjęciowe.











    ...
  5. .......

    Długo czekaliśmy z wyburzaniem schodów z tyłu domu, bo było to nasze jedyne wejście na poziom tarasu, a potem po metalowych schodach na górę. Panowie obiecali nam że jak zaczną burzyć to metalowe zostaną zniesione na miejsce docelowe czyli od frontu, a na górę zrobią nam prowizoryczne schody drewniane.

    Kolejnym etapem było robienie zbrojenia, poszło to bardzo sprawnie, pozostało czekać na gruchę i pompę.
    Przerażały nas tylko te ciągłe deszcze, bo ...
Strona 1 z 2