dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Teren wyrównany, trawa rośnie :)

    Witajcie,

    Udało się wyrównać teren wokół domu i zrobić obrzeża. Ku pamięci - poszło ok.120 ton ziemi. Niestety i tu przestroga dla innych, przywoźcie sobie ziemię na podwyższenie terenu przed ułożeniem kostki. My tego nie zrobiliśmy, ciężko było znaleźć małą wywrotkę, a później wożenie tego po 7 ton... Ehhhh, drogo i długo.... Tak, przyjechałaby patelnia, zarzuciła i po robocie.

    Krajobraz za oknem zdecydowanie się poprawił, codziennie ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, trawa, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Aktualizacja po zimie :-)

    Dziennik strasznie zaniedbany - to fakt pora więc na aktualizację po zimie.

    Od czego by tu zaczać... może od jesieni, bo na tym zakończyłam? Jesień była piękna, więc korzystaliśmy z niej w zasadzie do końca listopada. Trawa bardzo ładnie urosła i powoli zaczęła się zagęszczać. Jestem bardzo zadowolona z tej mieszanki DIANA - AGROLAND - nawet teraz na wiosnę widzę, że bardzo fajnie już wygląda.. Posadziliśmy też kolejne rośliny i zakupiliśmy fajny zestaw mebli ogrodowych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, przebudowa domu, trawa, trawnik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Poligon

    nic ciekawego się nie dzieje tylko nasze podwórko wygląda jak poligon doświadczany, kopiemy, przewracamy, grabiemy, ziemię na podwórku żeby można było posiać trawkę

    Nazwa:  26082010357..jpg
Wyświetleń: 1756
Rozmiar:  47,0 KB
    Nazwa:  26082010361..jpg
Wyświetleń: 1756
Rozmiar:  72,8 KB


    tak rośnie już trawka zasiana wcześniej, pierwsze koszenie już było, te łyse "placki" to zasługa mojego Herosa, dosiana trawka może jeszcze wzejdzie
    Nazwa:  26082010363..jpg
Wyświetleń: 1759
Rozmiar:  42,6 KB
    Nazwa:  26082010360..jpg
Wyświetleń: 1772
Rozmiar:  35,2 KB

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: trawa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum