dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! "

Co tu dużo mówić i pisać.. sami widzicie

  1. Uwaga! Pomysł :D

    - 31-01-2013 - 12:54 (Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! ")
    Jako, że zima w pełni (chociaż za oknem odwilż ) to mnie nosi.. prace w środku domu oczywiście jeszcze nie ukończone ale człowieka dalej ciągnie na polko - przecież tym z domów jestem a teraz mam w bloku siedzieć i dostaje coś do głowy chyba
    Ciągnie mnie na świeże powietrze, i myślę gdzie ja się będę wylegiwał ?!
    Hmmm aktualnie taras przykryty śniegiem a jak wygląda - żwir.. czyli nic tam nie ma.
    Więc jest pomysł!
    Taras drewniany
    - ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kanapa.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	69,8 KB
ID:	166442  
  2. Poszukiwania ekipe budowlanej..

    - 30-01-2013 - 13:11 (Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! ")
    Projekt gotowy, wydaje sie ze pozwolenie to tylko kwestia czasu - bo przeciez wszystko mamy - więc trzeba zacząć szukać kogoś kto ten dom nam zbuduje ( bardzo lubie majsterkować i pracować na budowie o czym napewno przekonacie sie pozniej ale niestety sam nie jestem w stanie )
    Po pierwsze.. kogos polecenia.. a więc telefon tu telefon tam ( wiekszość już zajęta )
    Wniosek : troche pozno szukamy ekipy - 3 miesiace przed planowanym rozpoczeciem prac.
    I co z tego ! ...
  3. Retrospekcja...

    - 30-01-2013 - 12:24 (Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! ")
    Nie wytrzymam.. miałem w planach dodawać zdjęcia zgodnie z etapami budowy...
    ale nie wytrzymam i wrzucam coś co jest bardzo aktualne.. projekt był więc pokaże pare zdjęć jak to wygląda teraz

    Kuchnia, salon, domek i kawałek schodów.
    Więcej aktualnych zdjęć nie zamieszcze bo przecież nie było nawet pozwolenia na budowe i fundamentów... ale uległy jestem jak to żona mówi..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000029.jpg
Wyświetleń:	295
Rozmiar:	94,6 KB
ID:	166036   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000155.jpg
Wyświetleń:	363
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	166037   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000156.jpg
Wyświetleń:	382
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	166038   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000206.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	95,3 KB
ID:	166039   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000207.jpg
Wyświetleń:	349
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	166040  

  4. Projekt :)

    - 30-01-2013 - 12:08 (Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! ")
    styczeń/luty 2011 początek prac nad projektem
    W końcu dostalismy warunki zabudowy i można było zacząć prace nad projektem.
    Oczywiście przeglądnelismy setki katalogów i stron internetowych - muratora oczywiscie tez
    Projekt jednak od poczatku zaczał rysowac architekt i w sumie... jestesmy zadowoleni bo uwzględnił wszystkie nasze życzenia a te które były nie możliwe do spełnienia poprostu wytłumaczył po ludzku przykład z kominem do kominka który chcielismy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	166026   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pietro.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	64,3 KB
ID:	166027  
  5. Co zbudowaliśmy ?!

    - 30-01-2013 - 11:29 (Dziennik budowy - na koniec budowy czyli "tyle sie wydarzyło w tak krótkim czasie ! ")
    Domek standard bez zbędnych wymysłów - czyli na podstawie prostokąta z wystającym garażem, jedna lukarna w dachu... powierzchnia użytkowe wraz z garażem i kotłownią 177m2. Domek bez podpiwniczenia, z poddaszem.

    To tak krótko, żeby wiedzieć z czym mamy doczenienia

    Jak się zaczęło ano tak, że ja jestem tym z domów a żona tą z bloków ale za to z działką
    Po ślubie musiałem się przeprowadzić do bloku co jakoś specjalnie mi nie ...
Strona 1 z 2