dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kasiorek

Nietypowy dziennik Kasiorka

Oceń ten wpis
WIZYTA U ARCHITEKTA
Gdy opadły emocje związane z kupnem mieszkania,zaczęłam mu się dokładnie przyglądać i urządzać w głowie doszłam do wniosku że obecny układ ścian jest niefunkcjonalny.Należy więc wyburzyć obecne ściany i postawić je na nowo.w związku z tym udałam się na poszukiwania architekta który moje wizje przeniesie na papier i rozrysuje w pięknym planie architektonicznym.I nie zaszkodzi jak przedstawi mi swój pomysł na to mieszkanie.
WIZYTA 1 : miły pan arcitekt,zapoznał się z rysunkami ,przy kawie zapoznał się z naszymi potrzebami i powiedział że zadzwoni i poda orientacyjną cene za projekt.Zadzwonił po tygodniu,6000 zł
szukam dalej
WIZYTA 2: wspaniałe biuro na oficerskim Żoliborzu,po wspaniałej prezentacji osiągnięć biura przyszła chwila na rozmowę w której pan architekt stwierdził,że koszt wykończenia takiego mieszkania w średnim standarcie(jak dla niego) to koszt ok 500$ za metr (x 140m),a jego wynagrodzenie to 4500$ tylko za rysunki.Podziękowałam
WIZYTA 3: również miła atmosfera , wspaniała prezentacja ,zaczynamy mówić okosztach .Architekt za swoją pracę bierze od 40 do100$ za metr.Mówimy cały czas o kosztach aranżacji.Miał zadzwonić na drugi dzień i podać ostateczną cenę.Minął tydzień i niezadzwonił.Też dobrze
WIZYTA 4 :już zdesperowana idę na spotkanie.A tu miła grupa młodych ludzi po studiach.W głowach pełno pomysłów i chcą "tylko" 1000ZŁ.Decyduję się od razu.Jestem już po drugiej wizycie u nich i pokazali mi 3 zupełnie różne propozycje, a ja czekam na dalsze.

spróbuję pokazać zdięcia
http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...at=2&a=greglis
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum