dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Kasztanowa chatka, czyli Z7 po naszemu.

    Wreszcie zaczęło coś się dziać na budowie i to na kilku frontach jednocześnie. Ruszyliśmy z elektryką, nawet okna się pojawiły, jednak żeby nie było za słodko nie dotarły drzwi tarasowe i dzisiaj rozpoczęli pracę dekarze. Najpóźniej 4 listopada wchodzą hydraulicy, obiecali wykonać prace w ciągu maksimum 4 dni, a zaraz po nich ekipa do montażu stropu i jeśli warunki pogodowe pozwolą tynkarze.

    ...

    Updated 21-10-2013 at 23:10 by Artur i Lidia

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Oświetlenie lustra w łazience

    Pomimo, że do wykończenia łazienki jeszcze bardzo daleka droga, to już teraz musimy się zdecydować na wybór oświetlenia. Wiadomo jak niezwykle ważne jest światło w tak małym pomieszczeniu, w którym brak dostępu do światła naturalnego. Rozplanowanie oświetlenia odpowiednio wcześniej ma znaczenie przy właściwym rozmieszczeniu przewodów elektrycznych i doprowadzeniu ich do odpowiednich punktów. Dla mnie osobiście jest to też aspekt wizualny. Wierzę, że za sprawą dobrze dobranego oświetlenia ...
  3. Spotkanie z "nowym" cieślą ciągle niemożliwe.

    Chcę się spotkać na budowie z "nowym cieślą", takim pracującym nad swoją marką, takim z polecenia... 3 spotkania nie doszły do skutku. Mam wrażenie, że kryzys w budownictwie jest ciągle mały. Pierwsze spotkanie odwołał, bo mu coś wypadło - no zdarza się... drugie bo zachorował i dostał antybiotyk - no bywa, teraz sporo ludzi choruje, taka pora... trzeciego nawet nie odwoływał, ja zadzwoniłem - no nie da rady dojechać... pytam czy mu zależy na robocie - no zależy, ...

    Updated 21-10-2013 at 15:38 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Fotorelacja - dużo zdjęć cd III

    gabinecik - królestwo M.








    zaczątki ogrodu i nasi miluśińscy


    cdn.
    jak widać brakuje jeszcze dodatków, ale wciąż nad tym ...
  5. Fotorelacja - dużo zdjęć cd II

    łazienka górna duża










    łazienka górna mała


    ...