dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. mała aktualizacja z placu budowy

    Znowu zaniedbałam dziennik, bo przeszło miesiąc nic nie naskrobałam. Ale to wszystko z braku czasu - cały czas brakuje dnia na to co się zaplanuje.
    Najważniejsze że na budowie widać postępy
    W końcu wzięlismy sie za porządki wokół domu. Wywieźlismy śmieci, których nazbierało się całkiem sporo przez te trzy lata. Pozbylismy się naszego kontenera budowlanego. Zamontowaliśmy szambo, co poszło bardzo sprawnie. W przeciwieństwie do studni, którą firma robi już ...
  2. poprawki

    Mój architekt wnosił ostatnio poprawki do projektu. Nie uwierzycie jakie, ja byłam w szoku np. brak ponumerowanych stron w projekcie, niewystarczająco opisany dom sąsiadów. Nie do wiary czy od braku cyferek na papierze dom mi się zawali?
  3. dokmentacji kosztów ciąg dalszy

    - 30-05-2012 - 17:41 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    badania geologiczne 4 odwierty po 3m - 800 zł, niestety przez glinę odpada przydomowa oczyszczalnia, bo nie będzie wsiąkać :/
  4. 10. Tydzień Budowy - cd.

    Na parterze zniknęły wszystkie stemple i zrobiło się przestronnie.







    Na działce pojawiły się też okna i, co by nie było tak różowo, to nie takie jak zamawialiśmy. Miały być w kolorze antracyt na zewnątrz i od środka, a zostały dostarczone z zewnątrz antracyt od środka białe. ...

    Updated 03-06-2012 at 14:48 by Da_Lena

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. 10. Tydzień Budowy

    29.05.2012

    W zeszłym tygodniu byliśmy na krótkim urlopie, w końcu od czasu do czasu trzeba odetchnąć innym powietrzem. W tym czasie zaplanowane było rozpoczęcie prac związanych z dachem. Po powrocie pojechałam sprawdzić czy coś się ruszyło po dwutygodiowej przerwie.

    I mamy więźbę dachową!

    W końcu można ocenić wysokość pomieszczeń piętra. I wygląda na to, że w pokojach dzieci spokojnie można będzie zrobić antresole do spanie.
    ...