dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik ajupa

    17 kwiecień
    Mężulek dziś w pracy, a jutro wolne tzn. niezupełnie wolne, bo będzie ciężko pracował na naszej działce. Jesteśmy umówieni z ekipą na czwartek na kopanie fundamentów. Do tego czasu chcemy uporządkować działkę, bo jest jeszcze dużo do zrobienia i posprzątać w starym domku, gdzie będzie mieszkała ekipa. Mamy też zamówione transporty niektórych materiałów, więc Paweł tego dopilnuje. Muszę przyznać, że mojemu mężusiowi świetnie wychodzi organizacja ...
  2. Dziennik ajupa

    16 kwiecień
    Wspaniały to był dzień! :D :D :D Można nawet powiedzieć, że zaczeliśmy to nasze budowanie. :D Strasznie zaspani pojechaliśmy rano na działkę. Po kilku minutach przyjechała koparka, która w trzy godziny całkowicie odmieniła nasze przyszłe miejsce zamieszkania. Dopiero teraz było widać, że to naprawdę duży kawałek ziemii. W międzyczasie przyjechał nasz szef ekipy z dwoma chłopakami, a po chwili był też kierownik budowy i geodeci. Ale miałam radochę, ...
  3. Dziennik Martki

    No dobrze.
    Dziś niedziela, dzień, który nalezy święcić, więc obiecałam sobie, że nie pojadę zobaczyc na czym wczoraj skończyli. Oj... Niech już będzie poniedziałek rano :)
    W sobote gościłam na moich włościach Whisperów, oraz ich cyfrowy aparat.
    Efekty sesji fotograficzej wykonanej po 11 dniach od przyjazdu ekipy są następujace:

    To jest przód mojego domku. Wiem, ze niewiele widac, ale moi kochani panowie marudzili, że "bedzie dysc" ...
  4. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    jeszcze jedno jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem hydrofora to proszę o zgłoszenie się na priv
    Grundfos Jetpaq 220v ze sterowaniem od 2-8 atmosfer bardzo cichy.
  5. Jak to Nulla z Tuśkiem budują

    Czy znacie dobrego dekarza od gontów bitumicznych?
    Ja już dłużej nie wytrzymam, w poniedziałek był i zrobił daszek nad gankiem, we wtorek go nie było w środę nie zdążył, w czwartek przyjechał na godzinę żeby mi pokazać że jest i jak pojechałam do pracy to on tez pojechał w siną dal, w piątek brak w sobotę brak i jeszcze śmie twierdzić że się go czepiam i on na pewno na wtorek skończy
    Ratunku!!!!! :evil: [/code]