dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Sprawozdanie z frontu robót...



    fachowe wyprowadzenie narożników (ale Ci nasi budowniczowie zdolni :D )



    przyjmę pioch :D z wielkim żalem będę musiała to zasypać :cry:




    Wszystko to co widać powyżej ...
  2. Dziennik Martki

    Dziś pojechałam tylko na dwie godziny. Musza przyzwyczaić chłopaków, że od poniedziałku musza sobie radzić i zacząć myśleć:)

    Robota idzie jak burza.
    Mam już 1,5 metra murków. Kocham moje murki.
    Troche zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam likwidując okno od strony podwórka, bo tak ciut łysawo sięzrobiło. Ale i tak już nic nie zmienię.
    Wiatrołap jest maluteńki, ale może chociaż wieszak i szafka na buty wejdą. No tak, ale na czyje buty? ...
  3. Ogrodowe i wykończeniowe perypetie Ani i Bartka

    Korze się w końcu kończy strasznie uciążliwy dla nas wszystkich czas, kiedy okiliczni chłopcy rozmiarów kretów próbują dostać się oddolnie do jej kojca. Ale bestia jest szkolona (najmądrzejsza i najpiękniejsza w grupie - oczywiście :wink: ), więc ich na polecenie ukochanego Pana po prostu olewa i przychodzi się tulić do nas :lol:

    I wciąż wącha kwiatki na działce i tarasie :lol: :lol: :lol:
    (Bo chyba też jeszcze nie napisałam, że na tarasie w donicach ...
  4. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    69. I jeszcze kilka...

    Dziś rozmawiałem z hydraulikiem i strasznie się pieklił na tynkarza, gdyż tamten obiecał mu wytynkować kotłownię do czwartku. Dziś jest piątek, a w kotłowni tylko obrzutka... Jakie to szczęście, że to oni się dogadują bez mojego pośrednictwa... Kotłownia podobno ma być wytynkowana w sobotę. W sobotę robię wyprawę do Leroi Merlin po siatkę rabitza (?) Nigdzie w okolicy jej nie ma i każdy mówi, że nie jestem jedyny który jej szuka... ...
  5. Willie i jego Dom

    Dziś nasz Starszy gdy wszystko juz było gotowe do wyjścia do przedszkola nagle zmienił zdanie:
    - Mamo, nosek mówi do brzuszka "tuż, tuż"! :P
    - No i ? :o
    - A brzuszek mu odpowiada "Chcę kaszkę"! :roll:

    no i znowu się spóźnili...

    To taki drobiazg Przedweekendowo-Piątkowy :wink:

    a co z naszą budową??? Opowieści ciag dalszy nastąpi:

    Gdzie granica czyli Sami swoi!

    Człowiek ma taką ...