dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. droga do gwiazd

    Jeszcze mamy tyle pracy,a tu dzieciak sie rozchorował na dobre i tylko w kółko lekarze,apteki,pielegniarki ,bańki,zastrzyki .Mąż siedzi z nią w domku,bo ja muszę byc w pracy.Koniec roku to różnorakie sprawozdania itp.Dzisiaj będą kończyć glazurę przy kominku no i trzeba będzie go obudować,i to juz bedzie koniec tej konkretnej wykończeniówki.Potem chcę przerobić meble kuchenne ,wykończyc pomieszczenie gospodarcze i zabrać się za schody na poddasze ,które narazie jest nam ...
  2. Pod lasem

    Ostatni dzień w roku i ostatni zapis w dzienniku...

    Ostatnie dwa wolne dni poświęciliśmy z żoną na poszukiwaniach glazury i rozpoznanie wykończenia łazienek. Naprawdę jest w czym wybierać.
    Postanowiliśy podejść do tematu glazury w sposób uporządkowany. Wybraliśmy na początek łazienkę na górze (dla dzieci).
    Po pierwsze łatwiej szukać, jak skoncentrujemy się na jednej łazience (a w sumie będą trzy :smile:)
    Po drugie łazienka ta nie ...
  3. droga do gwiazd

    Skoro pewien etap mojej budowy mam już za sobą ,zmieniłam temat mego dziennika gdyż bardziej odzwierciedla mój teraźniejszy stan ducha ,w pewnym sensie skończyła się męka z dojazdami z życiem na dwa miejsca. Teraz zacznie się doprowadzanie do porządku zewnątrz domu,urządzanie ogródka itp.ale wszytsko to już pod nosem.Zmieściłam się w jednym roku ze wszystkim z kupnem działki,papierkami, budową i przeprowadzką .Nikt nam nie wierzył ,że wprowadzimy się w tym samym roku ,kompletnie ...
  4. droga do gwiazd

    No i już mieszkam.Przed świętami zorganizowaliśmy sobie świetną rozrywkę :smile:.muszę zrobić najświeższe zdjęcie domku i zamieścić na forum .Póki nie mam jeszcze wykończonego poddasza ,używam go jako suszarnie i graciarnię .
  5. Pod lasem

    Swięta, Święta ....
    Kopara mi opadła...
    Dawno takiej ładnej zimy nie było. Byłem na działce. Słów brakuje - pozostają zdjęcia ...

    Na przykład drzewko ...

    Albo więcej drzewek ...


    Biały daszek:


    i bajkowa sceneria:
    ...