dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. droga do gwiazd

    Wreszcie wczoraj wzięli sie za łazienkę,we wtorek cały dzień zbijali budę dla psa,ocieplali wełną i styropianem,buda budowlana równiez się przydała ,wstawiliśmy tam budę dla psa i Benio ma teraz luksus i ciepełko .Połowa łazienki już zrobiona.Dół ścian jest w kolorze pomarańczowym a góra i podłoga beżowa.bardzo fajnie to wygląda.W pokoju córki podłoga też już położona.Meble w sypialni już rozłożone.Jutro czeka mnie mycie okien w sypialni ,brrr .Czuję,że święta ...
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    o, zapomniałam dodać, że zaczęlismy na powrót interesować się "gołymi" :wink: działkami za namową naszego budowlańca. Po ostatniej wizytacji wczesniejszego domku (tego w Nadolicach), powiedział tak: cena do zaawansowania budowy atrakcyjna, a jesli wziąć pod uwagę plusy i minusy, to jest 60-40; jesli musicie JUŻ wyprowadzać się z hotelu - bierzcie i potem ew. niedociągnięcia trzeba będzie w trakcie mieszkania nadrabiać; jeżeli jednak możecie jeszcze troche pomieszkać ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    Tym sposobem minęły wakacje 2001, zaczyna sie jesień i wszyscy dotąd wątpiący nagle chcą się budować (czytaj: duża ulga budowlana :grin: :grin: :grin:). Mój małżonek któregos pięknego dnia przyjeżdża wieczorem do domu i pokazuje ogłoszenie w Auto Giełdzie. - No dosyc atrakcyjne. - A ja już tam dzwoniłem. - I co? - Powiedzieli gdzie to jest - możemy jutro zobaczyć, cena jeszcze do negocjacji.
    Pojechalismy, zobaczylismy - wies o wdzięcznej nazwie Ligota Piękna. Akurat ...
  4. Ivonesca - dziennik budowy

    W Nowy Rok 2001 rok nasza rodzinka weszła już jako 2+2, więć naprawde trzeba się sprężać. Oglądamy następny dom - stan surowy zamknięty ok.120 m2, trzeba tylko wykańczać. Woda jest, prąd jest, szambo jest, działka ma 10 ar, całosć za 140 tys. Cena duzy plus, usytuowanie trochę nie po naszej mysli (dobrzyku - to były własnie Nadolice :smile:), ale niedaleko od miasta - można się pokusić. Podoba się nam ten mały domek i jest ładnie położony. Ale z wiadomych względów ...
  5. Dziennik Zielonej

    12 grudzień
    W końcu mamy zamontowaną podbitkę pod dachem. Wprawdzie nad tarasem jest jeszcze nie pomalowana drugi raz, ale to musi poczekać na cieplejsze dni. Powiem szczerze, że nawet nie wiem w który dzień ją skończyli, bo od soboty nie zaszczyciłam budowy swoją obecnością. Nad tarasem zostawiliśmy częściowo odkrytą więźbę dachową, wykończenie sufitu nad tarasem zostawiamy na ... po tynkach. Kratki w wylotach wentylacyjnych na kominie nadal nie są zamontowane, prawdopodobnie ...