dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Dolores

    Elewacja prawie gotowa. Pozostały do położenia fragmenty klinkieru dla ozdoby. Mamy już podbitki i rynny. Do domu można wchodzić od frontu a nie przez taras bo są schodki i drzwi. Wybraliśmy sanitariaty i baterie. Wkrótce montaż. Panowie układają glazury i podłogi. Dom zmienia się codziennie. Robota idzie jak burza. Równie szybko ubywa kasy. Zaczynamy mentalnie przygotowywać się do przeprowadzki. Wszystko jednak zależy od przyłączy. W następnym tygodniu, mam nadzieję będę ...
  2. Dziennik znaleziony na polu

    21-25.10

    Ukraińcy zasypali i zagęścili w tydzień (3 chłopa). Pogłoga z czystego piasku wygląda ładnie, więc w sumie już nie żałuję, że tak późno zdecydowałem się na wymianę gruntu. Lepiej późno niż wcale... Nie będzie mnie po nocach dręczyć strach, że a nóż pod wylewką coś gnije, lęgnie się, zapada itd. Weszło tak jak przypuszczałem 8 wywrotek.

    Na zakończenie sezonu ociepliłem jeszcze ścianę fundamentową styropianem. Zostały ...
  3. Dziennik Majki

    "Przechodówka" zrobiona :razz: ale jest jeszcze schodówka na poddasze - a ona coś nie bardzo działa, Wrrrr... Tomek w zapale robienia wszelkich kontaktów, porozkuwał pare puszek, bo coś nie grało. Przed malowaniem zapytałam; "cała elektryka sprawdzona?" Tomek na to: tak, tak. A teraz mówi, że sądził, że działa, a poza tym nie miał pod ręką....neonówki. :mad:
    Udało się zdobyć ciężarówkę gruzu, który lepiej wyprofiluje nam wjazd, aby goście nie ...
  4. Dziennik Zielonej

    25 październik
    Wczoraj rozliczyliśmy się z elektrykami. No i z 80 pktów zrobiło się 110 (łącznie z instalacją alarmową), trochę dużo, można by najwyżej z 8 gniazdek zrezygnować, reszta to konieczność.
    Całość elektryki kosztowała nas:
    - 110 pktów po 35 zł z materiałem - 3850 zł
    - rozdzielnia z wyposażeniem – 400 zł
    - rozdzielnia z częściowym wyposażeniem (trochę swojego) – 100 zł
    - podpięcie rozdzielni (2 szt) ...
  5. droga do gwiazd

    Moim marzeniem jest zobaczyć jeszcze w tym roku choinkę świąteczną w nowym domu :smile:))))))może..................?
    Oczywiście mieszkając,bo choinkę mogę sobie postawic tam juz teraz :smile:))