dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Agnichy1704

    Mam prąd, mam prąd - od wczoraj mam swój licznik i prąd :smile:
    jedyne co mi może zmiejszyć radość to przewidywane rachunki :eek:
  2. Dziennik budowy domu moich marzeń

    Wreszciem mam warunki przyłącza z zakładu energetycznego, kosztować nas to będzie 805zł. można płaćić w ratch ale my aby przyśpieszyc zapłacimy całą kwotę od razu. Ciekawa jestem o ile to przyśpieszy rozbudowę linii? ZE zastawia sie umową, że mają 37 miesięcy od wpłacenia pierwszej raty na realizację rozbudowy.
    I pewnie znów muszę usiąść i napisać ponaglenie do prezesa zakładu energetyczneg.
    A prąd i tak mam - od sąsiada.
    Na budowie ławy wymierzone ...
  3. D12a zaczynam!

    09.05.2002
    Wylalem strop!
    Poszlo 13 m3 betonu B20. Lalismy rano a wieczorem juz popekalo(troche). Nie wiem o co chodzi ale musze lac duzo wody to moze mniej popeka. Nie mam sily duzo pisac ide spac! W sobote blizsze informacje.
    A pamietajcie ze stropu Porotherm idzie mniej niz Teriwa. Zostaly mi 2 palety pustakow i 2 belki. Belki kazalem zalac a pustaki oddam.
    c.d.n.
  4. Dziennik Ewy i Sebastiana

    Wczoraj oczarowana wróciłam z budowy. Nasz dom ma już prawie skończony dach i wygląda to prześlicznie :smile:
    Ale żeby było po kolei muszę się cofnąć o jakieś 3 tygodnie kiedy to cieśle weszli na dach...
    Otóż po zdecydowaniu się (w końcu) na ekipę mieliśmy dzień na podanie ilości drewna do zamówienia. Po przygodach z betonem zdecydowaliśmy się jednak zapłacić majstrowi 150 zł i mieć problem z głowy. No i po dwóch dniach panowie weszli po raz pierwszy ...
  5. Dziennik Majki

    Nawał pracy w biurze nie pozwala nam skupić się na budowie. Udało nam się złozyć podanie o zgodę na "odbudowę" ogrodzenia w dawnym usytuowaniu /od strony dróg był przed laty drewniany parkan/. Po cichu liczymy, że się zgodzą,jeżeli nie, trzeba będzie zrobić projekt budowlany z przedstawionym wjazdem / przepust, zaokrąglenia, przekroje itp/. A to wszystko kosztuje i czas dodatkowy zabiera. Złozylismy także pismo o wpis do ksiąg wieczystych kredytu hipotecznego. Jutro ...