dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy: NIEWIDZIALNY dom BEZ dachu

    Cytat Napisał cyber_human Zobacz post
    "Po co pisze ten dziennik i rozważam różne materiały, koncepcje?
    BO jeśli coś się nie obroni tutaj gdzie każdy to może skrytykować to oznacza ze jest do niczego. Nawet każde absurdalne stwierdzenie musi być wyjaśnione i obalone. Bo to będzie mój DOM"


    Wkrótce reszta...
  2. Dalsze prace w naszej Gali


    tak, tak wiem... nie pisałam, bo i kiedy? Po macierzyńskim do pracy wróciłam, dzieci na głowie, praca, mąż i budowa
    A dzieje się dzieje. A właściwie działo.
    Położyliśmy elektrykę, wszyscy chwalili cmokali, że pięknie, że równiutko itp. itd. Więc skoro tak mówią to musi być dobrze. Później I etap hydrauliki i tynki (gipsowe), znowu hydraulika (II etap) i wylewki. I zrobił się 25 listopad. Za oknem zimno, mokro i pochmurno. I jak tu suszyć tynki. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: arysto, elektryka, gala, hydraulika, mg projekt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. ciag dalszy...

    Pozwolenie leży...w urzędzie...i czeka...nie moze zostac wydane bo również i w naszym przypadku (nie jestesmy odosobnieni), sąsiedzi nie odebrali listów ze Starostwa. Że jedna działka obok pusta, trzeba było sie natrudzic zeby ustalic wlasciciela lub jego miejsce zamieszkania, ale po wykonaniu kilku telefonów adres został ustalony. Wczoraj pojechałam do Mirkowa i zebrałam podpisy od brakującej rodziny. Tyle ze matka która również ma udziały w działce, jest za granicą...wybłagałam ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ciesielski, rekuperacja, silka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. projekt wciaz niewybrany-a może wilga?

    - 26-01-2014 - 10:58 (DOM PRZY PRZYJEMNEJ bis 68,7mkw Parter bez u. poddasza. Gmina Gdów)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	261
Rozmiar:	16,5 KB
ID:	237515Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tyatułu.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	237516
    plusy:
    oddzielone sypialnie od strefy dziennej, krotsze wejscie do salonu, centralnie umieszczone wejscie co poprawia estetyke, jeden komin, salon na południowy zachód
    sypialnia rodziców na północ i z widokiem na wejscie na działke.
    minusy:
    brak kotlowni i niewielki jeden pokój
  5. i nastała zima....

    witam wszystkich,ostatnio odwiedzilismy naszą budowę,nie mogłam się powstrzymać,żeby nie zrobić kilka fotek.Zimą jest tam również pięknie....Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000120.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	237412Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000121.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	237413Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_000119.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	237414