dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Co nowego na naszej budowie

    Oj bardzo się opuściłam w bieżącym uzupełnianiu dziennika ale teraz trochę dłuższe mam wolne więc wszystko uzupełnię.
    Ale po kolei.Nie udało nam się przeprowadzić na Boże Narodzenie 2013 .
    W tym wpisie przedstawię co zrobiliśmy i na jakim etapie w formie ogólnikowej teraz jesteśmy, kolejne wpisy poświęcę na dokumentację zdjęciową z poszczególnych prac.
    Tak więc skończyliśmy układać elektrykę, rozprowadziliśmy instalację odkurzacza centralnego, ...
  2. Tak to wyglądało 2 tyg temu

    Teraz jest skończony dach, ogrodzenie z frontu i boku, położone wentylacja mechaniczna i zabite okna deskami z folią.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 3.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	237145Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 1.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	237146Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 2.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	237147
  3. fotka na życzenie

  4. Pierwszy śnieg na dachu

    Pierwszy śnieg przykrył dach. Przypominam, że papa na części połaci z kontrłatami to już krycie podkładowe wykonane na gotowo... część okapowa jest przykryta najzwyklejszą membraną w celu zabezpieczenia wnętrza domu przed zamakaniem i będzie usunięta.
    Cieszę się, że dom zdążył być zadaszony przed jakimikolwiek opadami śniegu !

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P220114_15.29_a[01].jpg
Wyświetleń:	795
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	237089

    Teraz tylko chodzę i patrzę czy nie przecieka - nie, krycie wstępne nie przecieka, ...

    Updated 18-04-2015 at 17:05 by piotrek0m

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. SSO zakończony - podsumowanie kosztów

    Zakończyliśmy SSO, więc i pora na podsumowanie kosztów.
    Płytę fundamentową jak i ściany robiliśmy sami, czyli bez firm zewnętrznych -z moim tatą, jego kolegą i teściem. Do tego mieliśmy jeszcze w razie potrzeby pomoc innych osób. Wszystkie z tym związane koszty (paliwo, jedzenie, piwo , kieszonkowe itp. itd.) zawarłem w wierszu "robocizna-pomoc".

    A więc:
    1. Płyta fundamentowa:
    ...