dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik budowy wg projektu indywidualnego

    Nooo nareszcie mam chwilkę żeby powklejać zdjęcia z budowy. Ostatnie dni to maraton a i zmiany na forum skutecznie mnie zniechęciły do systematycznego prowadzenia dziennika. Jak już wspomniałem sporo się dzieje mamy podłogówkę, posadzki i tutaj niespodzianka woda w garażu i chyba bez drenażu się nie obejdzie. Wstawiliśmy okna z roletami, bramę i założony alarm. Obecnie biorę się za ogrodzenie bo materiał kupiony i porządkowanie działki. A tak to wygląda:

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu, drenaż Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Finezja nasz dom

    "Gazownicy" się postarali i wysłali niezbędne papiery w ciągu 3 dni. Zadzwonił również pan projektant i oświadczył, że ZUDP pozytywnie zaopiniował projekt i teraz już czekamy tylko na pozwolenie na budowę. Równocześnie wykonaliśmy już telefon do energetyki celem podpięcia prądu do działki. Będzie to trwało około miesiąca, ponieważ akład Energetyczny ogłasza najpierw przetarg na podpięcie nas do sieci.
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu, finezja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Finezja nasz dom

    WItam

    W tym miejscu będę wpisywał wszystko co dotyczy budowy naszego domu.

    Działkę zakupiliśmy w ubiegłym roku w miejscowości Jawornik Polski (35 km na południe od Rzeszowa).

    Po zakupie działki rozpoczęliśmy etap szukania projektu. Nie było łatwo.... Szukakiśmy projektu z wejściem i garażem od wschodu i salonem od południa / południowego - zachodu. No i udało się. Po miesięcznych poszukiwaniach ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa domu, finezja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 4 z 4