dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Projekt ogrodu

    Prawie już jest finalny projekt ogrodu. Teren jest ze spadkiem, więc jakoś walczymy, żeby go ukształtować... Ogród jest całkowicie od strony południowej. Tutaj z nasadzeniami, które są na działce:



    Tak teraz wygląda ogród, trawa zarośnięta, nie widać tego skosu...

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: nowoczesny ogród, ogród, projekt ogrodu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. 13 miesiecy pozniej...

    Przedziwnie szybko minął ten cżas. Miałam na bieżąco opowiadać o tym co na budowie, tymczasem już 8 miesięcy na tej budowie zamieszkuję. Szaleństwo!
    Planowałam uporać się z formalnościami i rozpocząć adaptację w połowie lipca. Tymczasem dopiero na początku sierpnia udało nam się podpisać umowę końcową, a we wrześniu rozpoczęliśmy wykańczanie. W praktyce ja z noworodkiem okupowałam budowę, a mąż przy każdej wizycie dziwił się, że coś jest tak, a nie inaczej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: adaptacja, budowa, dom, ogród, ogrodzenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dziennik po budowie

    Budowa skończona już jakiś czas temu. Zawsze podziwiałem ludzi, którzy jednocześnie prowadząc budowę, znajdowali czas na prowadzenie dziennika budowy. Mnie na to zabrakło i czasu, i sił. Ten wątek będzie poświęcony ogrodowi, który powstaje wspólnym wysiłkiem moim i Mojej Lepszej Połowy.

    W tytuł wkradł się błąd - nie będzie to dziennik. Będę raczej zamieszczał zdjęcia wbrew chronologii. Częściej na zasadzie - tak wygląda dzisiaj, a kiedyś wyglądało ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: galeria zdjęć, ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Ogród w rozkwicie

    Wróciłam wczoraj do domu po dłuższej nieobecności i nie wiem w co ręce włozyć. Tyle roboty. A dziecko nie pozwala na wiele. A czeka mnie:

    1. Sadzenie zdobytych roślinek. Całkiem sporo tego przywiozłam od mamy:
    * Narcyze. Zarówno zwykłe pojedyncze (nazwy odmiany jak zwykle nie pamiętam) jak i piękne białe dubeltowe (nazwy będę dociekać w przyszłym roku jak zakwitną)
    * Malwy. Koło dziesięciu sadzonek, dla których najpierw ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. psy

    wydawało mi się zawsze, że kocham psy...ale to chyba nieprawda. Kiedy była tylko Trufla nie miałam problemu - owszem kopała dołki, ale była w tym już dość przewidywalna. Wystarczyło tylko usunąć z rabat wszystkie mieszczące się w pysku kamienie. Przynajmniej taki miałam plan na ten sezon...Niestety teraz mamy cztery psy. I to jest na moje nerwy za dużo. Zebym jeszcze sama o takiej ilości zdecydowała, to trudno- sama jestem sobie winna, ale one do nas przychodzą zewsząd a moj mąż karmi.
    Chyba ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: ogród, psy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 5 z 5