dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowa domu - Realizacja projektu indywidualnego

    Witam wszystkich użytkowników i czytelników.

    Nadszedł już czas, aby pierwszym wpisem otworzyć mój dziennik budowy.
    Postaram się w kolejnych dniach, mniej lub bardziej szczegółowo, opisywać wydarzenia z placu budowy.
    Kilka zdań o samym projekcie.
    Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, częściowo ze względu na wymiary działki lecz głównie z powodu chęci dopasowania go w 99% do własnych pomysłów i potrzeb (które pewnie będą zweryfikowane ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, indywidualny, parterowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Budowa i ja - czyli kto kogo wykończy. Krótka historia naszej budowy.

  3. Indywidualny z osb, parterowy, bez piętra, na płycie fundamentowej z ok. Jastrzębia:)

    Witam wszystkich i każdego z osobna
    Forum czytam już od dobrych kilku lat, dzienniki również, ale jakoś zawsze było coś ważniejszego niż założenie dziennika dla własnego domu. Po prostu nie sądziłam, że budując dom z osb będę miała przestoje na budowie, a więc i czas na pisaninę. Niestety życie zweryfikowało nasze plany, nie pierwszy już raz, więc oto jestem. A w zasadzie jesteśmy, bo dom budujemy z mężem, dla nas i naszych dzieci.
    Jak tylko ogarnę ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bez piętra, indywidualny, osb, parterowy, plyta fundamentowa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Witamy!

    - 06-08-2015 - 15:38 (Przepis Mysławów na DOM! (energooszczędny projekt indywidualny))



    Dziennik ten w zamierzeniach naszych ma po części dokumentować postęp prac, po części pomagać innym budującym swoje wymarzone domki, ale przede wszystkim pomagać nam w trakcie budowy - jako obraz osiągnięć i miara tego co jeszcze nie zrobione abyśmy przed czasem na laurach nie spoczęli ... byle tylko sił (i pieniędzy) wystarczyło ...


    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wpisywania się tu, w dzienniku, nie chcemy prowadzić ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, energooszczędny, indywidualny, pasywny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. pierwszy wpis......

    Witam. Już od dawna nosiłam się z zamiarem założenia dziennika, nigdy jednak
    (zwłaszcza w trakcie budowy) nie było na to czasu. Teraz jednak pojawia się wiele pytań i wątpliwości więc mam nadzieję skorzystać z forum. Historia domu jest krótka: marzec - szybka decyzja że budujemy, kwiecień maj: projekt w moim wykonaniu, instalacje mąż, konstrukcja koleżanka, czerwiec: pozwolenie na budowę, lipiec: start z budową, listopad: koniec budowy - stan surowy, okna zabite deskami ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: indywidualny, mały dom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum