dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Piękna zima!

    W zimie też było ładnie! Ogród bardzo się zmienił. Białe płyty Trawertynu na tarasie bardzo się zabrudziły, z resztą już w końcówce jesieni były dość przybrudzone od liści orzecha, którego mamy na ogrodzie... Już to gdzieś pisałam na forum, ale powtórze także tutaj - następnym razem zdecydowałabym się na inny kolor tych płyt, np. grigio (jasny szary) - niestety te białe brudzą się w tempie błyskawicznym, jakoś nie przemyśleliśmy tego Trudno No ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: libet trawertyn, ogród, sznaucer Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Koniec sierpnia, a prace ogrodowo-brukarskie nadal trwają...

    Nawet nie wiem kiedy zrobił się koniec sierpnia... a w zasadzie wakacji
    Całe wakacje minęły nam przy pracach ogrodowo-brukarskich. Powoli, ale to bardzo powoli widać światełko w tunelu, że niebawem uda się to skończyć. Obstawiam jeszcze jakieś 2 tygodnie. Niestety deszczowa pogoda w Krakowie dała nam w kość, zwłaszcza przy pracach ziemnych, które musiały być wykonane przed brukarskimi..

    Lubicie zdjęcia, prawda? Zatem zamieszczam kilka zdjęć z dotychczasowych ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa, libet akropol, libet trawertyn, ogród, palisady Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Płyty tarasowe Libet Trawertyn i Palisada Splitowana

    Wiosna przyszła. Patrzę na nasz ogród i wiem, że to już najwyższy czas, aby zająć się terenem w okół domu.

    Zaczynamy od tarasu. Wybraliśmy płyty. Chyba ostatecznie. Bo Ci co śledzą bloga, wiedzą, że miała być płyta tarasowa Libet Venetia

    Zdecydowaliśmy się na bardziej prostą formę i gładszą strukturę. Taras, ścieżki i dookoła domu - Libet - płyta tarasowa Trawertyn w kolorze bianco, w rozmiarze 20 x 80 cm. Bardzo podoba mi się efekt ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: libet trawertyn, taras, taras wykończony donicami Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum