dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dopieszczany C 76 - foto! już mieszkamy

  1. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    dziennik to to może i nie jest... ale jakoś tak czasu nie miałam, a jak w pracy chwilke znalazłam to wolałam z zzazdrościa oglądac zdjęcia domów wykańczanych w środku. A tu sie okazało, ze już dziś tynki w środku zaczynają robić!!!.

    Postaram sie na dniach dodac zdjęcia z budowy i szybkich postepów. Musze przyznac, że mąż mój logistycznie tak wszytskie ekipy ( i swoją też) organizuje, że nie ma ani dnia przerwy!

    okna były tydzień opóźnione, ...
  2. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    żeby nie było, że nic nie piszę...
    Budowa idzie w górę, duzo wolniej niż bym chciała, ze względu na zimę (ta to ma wyczucie czasu). W tym tygodniu chlopaki mieli układac strop, ale biroac pod uwage temp na dworze to się to troche odsunie w czasie. :(
  3. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    to jak już umiem, to dodam jeszcze kilka z dnia dzisiejszego:)



    to jest kanał dla mojego męża, uparł się to ma! w sumie taka złotarączka z niego i sam dużo rzeczy naprawia, to niech ma!:) a, że piwnicy nie ma, to będzie gdzie chociaż opony trzymać:)

    A ...
  4. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!



    Tadaammmmmmmm!!!!!!!!!!!! Udało się!
  5. C76 Na skraju - budowa rozpoczęta!

    trochę mnie nie było, tzn. byłam ale u innych:) podglądałam jak już niektórzy pieknie mają w śodku, zbieram i kolekcjonuję pomysły. mam juz ich tyle, że nie wiem co z tego wyjdzie:)

    Ale, cofnę się trochę wstecz:) od pt jest stan zero!!! tzn. fundamenty zalane :lol: :lol: :lol:
    Obicałam zdjęcia, ale jakoś tak się złożyło, że na budowę przez weekend nie dotarłam.
    Pojechałam więc tam dziś po pracy, a tam ku mojemy zaskoczeniu wygląda już ...
Strona 1 z 3