dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewmar333

  1. Komentarze - Projekt Słoneczny:)

    Dziękuję, że zawitałaś do naszego dziennika. Jesteście daleko przed nami z budową, więc chetnie będę zaglądać, żeby coś podejrzeć. Pozdrawiam:)
  2. Projekt Słoneczny - dziennik Ewy i Artura

    Niestety z tym drzewem tak łatwo nie pójdzie… Musimy ze starostwa załatwić wypisy z ewidencji gruntów, które należy dołączyć do wniosku o jego wycięcie.. Chciałabym już ruszyć z tym dziennikiem budowy na dobre i pokazać etapy ciężkiej, jak podejrzewam, pracy ale niestety muszę jeszcze poczekać. Zanim dostaniemy warunki zabudowy, pozwolenie i załatwimy kredyt to minie trochę czasu… W marzeniach dom już mam urządzony:)
    Z nieskrywaną zazdrością patrzę jak Wasze ...
  3. Komentarze - Projekt Słoneczny:)

  4. Projekt Słoneczny - dziennik Ewy i Artura

    Podpisy już są! Teraz tylko złożyć wniosek i można wycinać. Nie możemy się już doczekać, żeby zacząć cokolwiek robić na naszej działce. Nistety na mapę z geodezji jeszcze czekamy w związku z czym nie możemy złożyć wniosku o warunki zabudowy:( Oj, cierpliwość to prawdziwa cnota, ale ja jej chyba nie mam:(
  5. Projekt Słoneczny - dziennik Ewy i Artura

    Działeczka już jest. Nie za duża i nie za mała :D Mamy prawie 8 arów, na domek marzeń w sam raz :lol:
    Tylko jak to zwykle bywa, narazie mamy pod górkę. Najpierw okazało się, że któryś z sąsiadów "przez przypadek" ogrodził sobie więcej niż powinien i trzeba było ustalać granice działki na nowo.
    Przeprawa przez geodezję poszła dosyć szybko, teraz czekamy na nową mapkę, żeby złożyć wniosek o warunki zabudowy.
    Czekamy... a w międzyczasie ...
Strona 1 z 2