dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

batyr

  1. Mały, ciasny, projekt własny, czyli dom wielkości mieszkania

    Cytat Napisał batyr Zobacz post
    Wreszcie... Kuniec papirologii... po długiej i nierównej walce mamy to. Ulepione, podpisane, złożone...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10685183_10204603429913632_1064167580_n.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	54,7 KB
ID:	278009
  2. Mały, ciasny, projekt własny, czyli dom wielkości mieszkania

    Cytat Napisał batyr Zobacz post
    Witam ponownie po dłuższej przerwie.

    Idzie nam jak krew z nosa - powoli ale jednak. Z bratem ulepiliśmy wjazd na działkę - wstawiliśmy przepust, obsypaliśmy gruzem, coby można było "ciężkim" sprzętem wjechać. Geodeta wyznaczył budynek, zakupiłem oczyszczalnię, która na chwilę obecną spoczywa u sąsiada na podwórku, coby nikogo nie podkusiło, a łapki nie zaswędziały.Myślę że w przyszłym tygodniu zabiorę się za fundamenty, nie będę ich, jak
    ...
  3. Mały, ciasny, projekt własny, czyli dom wielkości mieszkania

    Cytat Napisał batyr Zobacz post
    Witajcie ponownie.

    Troszkę mnie tu nie było, a to dlatego, że nic się nie działo w sensie wizualnym... utknęliśmy w papierzyskach. Trzeba było załatwić zjazd na działkę, pozwolenie na wycinkę drzew, projekt dokończyć, dać na branże i inne dziwne rzeczy. W zeszłym tygodniu z bratem i kolegą, po uprzednim uzyskaniu papierów na wycinkę, zabraliśmy się za 11 brzózek (w miejscu gdzie ma być wjazd) i 8 drzew owocowych "pod dom". W piątek przyjechał bardzo
    ...
  4. Mały, ciasny, projekt własny, czyli dom wielkości mieszkania

    Cytat Napisał batyr Zobacz post
    Dorzucam kolejne wizualizacje z dołożoną "pergolą", zadaszeniem nad tarasem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom3.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	263200 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dom4.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	263201
  5. Mały, ciasny, projekt własny, czyli dom wielkości mieszkania

    Cytat Napisał batyr Zobacz post
    Dorzucam do tematu wizualizację "zewnętrza"... Małżonce mej się nudziło i się postarała Może teraz chałupka nie będzie wyglądała jak "schowek na szczotki"

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wizka_zewn.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	262744
Strona 1 z 2