dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrea_l

  1. Agnieszka II

    No pięknie. Ostatni wpis w dzienniku ponad rok temu. Trochę się jednak wydarzyło w ciągu tego czasu. Nie przypuszczałm, że mnie to budowanie tak bardzo wciągnie. Mam koleżankę, która kiedyś powiedziała mi, że ona się mężowi nie wtrącała do budowania, bo przecież się i tak na tym nie zna. Ja też się nie znam, ale dużo czytam i niektóre rozwiązania sama podpowiedziałam. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła tak sobie funkcjonować z boku, musiałabym być chora. Ale wracając ...
  2. Agnieszka II

    A oto dziura pod dom i szalunki.


    Ojej, a kiedy to było. Przyznam jednak, że jeszcze nie skończyliśmystanu zero. Niestety, ale o tym następnym razem, może jutro.
  3. Agnieszka II


    Oto fundamenty pod garaż, jeszcze przed zasypaniem.
    cdn nastapi
  4. Agnieszka II

    No i zapodzialiśmy gdzieś ładowarkę do aparatu, więc zdjęć na razie nie ma. A potem się okazało, że mamy uszkodzoną pamięć w aparacie, więc nawet gdyby się odnalazła ładowarka, to tymbardziej zdjęć nie będzie.
    Ale już na dniach będzie drugi aparat, więc może coś tu wrzucę. Ostatnio sadziłam rośliny, dostałam ich tak dużo, że zajęło mi to pół dnia. Mamy fundamenty pod garaż, teraz kopiemy pod dom. Strasznie wolno nam to idzie, ale budujemy systemem gospodarczym. ...
  5. Agnieszka II

    Kupiliśmy gotowy projekt i nie zamierzaliśmy w nim nic zmieniać, aż tu nasz pan kierownik budowy przyszedł kiedyś do nas na naradę i przyniósł kartkę formatu A4 zapisaną z obu stron propozycjami zmian, jakie on by wprowadził. Ciśnienie od razu mi się podniosło. Na dodatek zauważyłam, że facet woli rozmawiać z moim mężem, bo generalnie zdaje się, że wg niego kobiety pojęcia nie mają o budowaniu. Nie mówię, że ja mam, ale czytając forum wielu rzeczy się dowiedziałam. ...
Strona 1 z 2