dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

buduje_remebertów

  1. Studnia 1

    Dzisiaj pierwsza część studni, czyli sama studnia. Gotowy otówr. Teraz czekam na kręgi i pompę. Dzisiaj sobie uświadomiłem że skądś będę musiał pociągnąć prąd do pompy docelowej. Ceny 200 za metr wykopu kopałem jakieś 16 metrów. Plus 1200 za kręgi i obudowę studni. Wydaje się ok jak na Warszawę
    Tagi - katalog słów kluczowych: studnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Licznik

    Dzisiaj w RWE z wnioskiem o licznik. Podobno ma być w 10 dni. To już moja chyba 8 wizyta na Rudzkiej, proces maja wybitnie niewydajny. I mimo służebności pewnie będę musiał do sasiada dymać po zgodę na przeciągnięcie kabla.
    I moja erbetka która dumnie czeka na prąd
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie (3).jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	35,3 KB
ID:	206244  
  3. Budowa w Rembertowie - dom z fabryki

    Hejka,

    Obecnie buduje dom w Remebertowie. Już mam pozwolenie. trwało to 6 miesięcy + mam kilka garderob nadmiarowych. Strasznie trzymają się literalnie prawa - oczywiście na niekorzyść wnioskującego. mam genralnego wykonawcę - Budimex Danwood. Tu na razie odpukać pełen profesjonalizm - widać że znają się na rzeczy. Oczywiście jak do tej pory . Rebetkę już mam - zgłaszam o podłączenie liczników. Studnie też mam zaraz wykopać. Projekt kanalizacji też już mam. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budimex. danwood, rembertów, rust, witt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum