dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Malinowa8

  1. Gdzie salon, gdzie garaż

  2. Koniec gadania, do roboty!

    Zatem po kolei. Tak to było:
    Załącznik 265742Załącznik 265743Załącznik 265744Załącznik 265745Załącznik 265746
    Już na pierwszym etapie budowy w projekcie powstało wiele zmian. Wykonawca doradził nam pogłebienie skrytki pod garażem do rozmiarów prawdziwej piwnicy. W związku z tym znieśliśmy do piwnicy również kotłownię. W miejscu kotłowni powstała ogrooomna spiżarnia, a pierwotna spiżarnia stała się ...
  3. Trudne początki

    Początki były trudne... Okazało się, że niekoniecznie to, co sobie wymarzyłam, stanie się rzeczywistością. Nazywanie mojego przyszłego domu "domem marzeń" prawdopodobnie jest trochę na wyrost, ale niech będzie.... Zmierzę się z tym
    Domek miał być parterowy, ale działka okazała się za mała. Dach, jak to na parterówce, miał być prawie płaski. Niestety przepisy wymagają, aby na naszym terenie dach miał co najmniej 40stopni spadku... Chciałam dom bez balkonów, ...
  4. Dom na Malinowej, projekt indywidualny, czyli starcie marzeń z rzeczywistością

    Budowa naszego domu rozpoczęła się 15 października 2013 roku. Dzień miał być historyczny nie tylko jednak z tego względu. Otóż mieliśmy wówczas wygrać w meczu z Anglią Oczywiście nie wygraliśmy.
    Chciałabym w tym dzienniku budowy opisać po kolei wszystkie etapy powstawania domu. Czy "domu marzeń" to się okaże
    Oto nasza działka :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0734.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	265659
    Jest dość specyficzna... Nieduża (7 arów) i ze skarpą. Liczę na własną wyobraźnię ...