dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Przemek1982

  1. blacho-dachówka na dach

    Cytat Napisał Przemek1982
    Witam ,gdzie można kupić najtaniej blachodachówke w woj. łódzkim ,gdzie są najlepsze ceny,hurtownie ,interesuje mnie blacho-dachówka ruukki.Z góry dziękuję
  2. Zbieranie ekipy .

    Cytat Napisał Przemek1982
    Witam budujących ,na wiosnę zaczynam budowę ,szukam koparki do wykopu fudamentów ,może znacie kogoś solidnego i taniego okolice Łowicz,Skierniewice.
  3. Witam:)Czy ktoś buduję domek o nazwie Anzio Termo w okolicy ?

    Cytat Napisał Przemek1982
    Jest to domek parterowy ,jutro mam dostać od kuriera projekt i może ktoś buduję,lub zbudował taki domek i podzieli się swoimi uwagami .
    Wcześniej robiła mi Pani architekt z Mokrej Felczyńska M. ,ale się na niej bardzo zawiodłem i przestrzegam Wszystkich ,żeby nie dawali jej zleceń.Pozdrawiam wszystkich budujących i tych którzy już uporali się z budową .
  4. Mieszkania Dla Młodych

    Cytat Napisał Przemek1982
    Jak się starać o zwrot VAT za materiały budowlane na nowych warunkach MDM? Buduję sie w tym roku i stawiam dom do 100m2,może juz ktoś cos robi w tym temacie ,wyczytałem ,że faktury muszą być dopiero po pozwoleniu na budowę
  5. Czy ktoś buduję domek o nazwie Anzio Termo ?Proszę o pomoc.

    Cytat Napisał Przemek1982 Zobacz post
    Właśnie jutro mają przysłac projekt Anzio Termo i chcę wykonać parę zmian w projekcie ,jest małe pomieszczenie gospodarcze i chcemy przenieś pomieszczenie gospodarcze ,czyli kotłownie w miejsce czwartego pokoju ,chcę się dowiedzieć o opinie na temat projektu ,a może już ktoś pobudował ,bardzo mi zależy ,bo w tym tygodniu spotykam się z architektem na konsultacje co do położenia pomieszczeń . http://extradom.pl/projekt-domu-anzi...H1340?lustro=1
Strona 1 z 2