dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bagat

  1. Tam gdzie rosną Magnolie

    Domek jak malowany...

    Okres pomarańczowy w moim życiu twa nadal :wink: i po wnętrzach, gdzie był on tylko widoczny dla nas, uzewnętrzniliśmy się i wyszliśmy z kolorkiem do ludzi :lol:



    kolorek żyje własnym życiem,



    tutaj wersja "pochmurnego popołudnia"
    ...
  2. Tam gdzie rosną Magnolie

    COME BACK - (uwaga, nostalgicznie będzie ;) )

    Minęły niedawno 3 lata jak "rozpoczęliśmy budowę" ...
    (wieeeelkie gratulki dla wszystkich porywających się... ) ), a że rocznice bywają sentymentalne więc i ja niemal spłakałam się wracając do początków...:roll: (kosmos ;) ), a i też ostatnich wpisów (czyli sprzed 2 lat :) ,...kilka zmian jest... nie powiem ':lol:'

    w tak zwanym czasie wolnym (czytaj: jak się sprężę wieczorkiem) ...
  3. Tam gdzie rosną Magnolie

    fotosiki - rzecz jasna ogrodu :lol:

    Warzywniaczek



    obecnie mamy już zielone pomidorki, wschodzą ogórki, za chwilę będziemy zbierać groszek , nie wspominając o koperku, pietruszce, szczypiorku który wydajemy gościom bo nie jesteśmy w stanie przejeść :lol:
    a słoneczniki rosną w oczach :wink:

    Huśtawka

    ...
  4. Tam gdzie rosną Magnolie

    TRAWA !! - tzn cd. tematu "ogród" .....minął miesiąc...

    Tytułowa trawka rośnie 8), sobie pięknie a że posiana została (tzn pierwszy jej fragment :wink: , bo sialiśmy etapami) dokładnie 4 tygodnie temu,to zbliża się pora jej koszenia
    Kosiarkę nabyliśmy, benzynka nalana, magiczne 10 cm trawka przekroczyła, tylko czasu w ciągu dnia nie ma ....a po ciemku kosić nie można :cry:,
    ach tylko tą pierwszą tak się przeżywa...:lol: :wink:
    ...
  5. Tam gdzie rosną Magnolie

    "...ogród..." :wink:

    Zdaje się, że od tego postu moje wpisy będę dzieliła na: "dom" i "ogród" choć mojej działeczce daleko jeszcze do tego miana :wink:

    DOM

    w tym temacie niewiele się dzieje, a dokładniej już brak prac budowlano/wykończeniowych (pomimo jest jeszcze wieeeele do zrobienia :wink: ), ale za to dużo radości sprawiają człowiekowi zamontowane kinkieciki (do nocnego czytania w naszej sypialni (cały czas ...
Strona 1 z 17