dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jgosik

  1. jgosikowe opowieści

    Na dachu trwają roboty . W miniona sobotę mieliśmy nieco opóżnione "wiechowe" :D było chyba nieżle ,
    bo od poniedzialku mamy wymarzona pogodę i dachówka
    pokryła juz większość dachu. Wybraliśmy rupp ceramikę kolor miedziany ... przez pomyłke ale dla nas szczęsliwą.
    Idelnie pasuje do komina , nie jest zbyt jasna i całe szczęście ,
    bo mieszkać będziemy blisko lasu
    i zielony nalot pojawi się szybko.
  2. jgosikowe opowieści

    Pogoda zmienna jak :oops: ....kobieta i nasi fachowcy pojawiją się i znikają. Konstrukcja trochę się rozrosla , a ja i tak chciałabym by to szybciej postępowało. Zdjęcia pojawią się przy większym postępie.
  3. jgosikowe opowieści

    Od 16 stycznia praca na dachu wre :D jeśli przy tej pogodzie tam można mówić.
    Wieżba dachoawa prezentuje się imponująco ...każdy etap cieszy nas niesamowicie.
    A mój mąż nadal na zwolnieniu lekarskim...po wciśnięciu dysku w odcinku lędżwiowym ,
    wyskoczył mu dysk szyjny :cry: . O raju co to będzie przy końcu budowy
  4. jgosikowe opowieści

    I prawie katastrofa , niedługo mają przyjść cieśle i dekarze a za oknem huragan i mojego męża ścieło ...
    myślałam że kość uda wyskoczyły z panewki...
    biedak nie jest do życia a co dopiero kontrolowanie budowy.
  5. jgosikowe opowieści

    Dziś udało nam się kupić drewno ze ścinki zimowej. Podobno jest najlepsze....podobno nie trzeba konserwować...podobno samo wchodzi pod dach :D i juz nie podobno ale na pewno słono za nie się płaci. Za 10 dni mają wejść dekarze i modlimy się o pogodę.
Strona 1 z 4