dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Beata Zygmunt

  1. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Nie było mnie 2 miesiące. Jak Wiecie 8 grudnia przeprowadzilismy się do naszego domku. Przeprowadzka nie była nawet najgorsza. Bałam się bo to był 9 miesiąc ciąży, ale wszystko poszło gładko. Termin porodu miałam na 19 stycznia, ale urodziłam naszego synka :lol: 11 stycznia. Na szczęście do tego czasu udało mi się wszystko ogarnąć w naszym gniazdku. Mieszka się bardzo dobrze. Bez porównania z mieszkaniem w bloku. Wnętrza mamy zrobione w całości, pozostało tylko zagospodarować ...
  2. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Witajcie!
    Od soboty mieszkamy w naszym domku pod modrzewiem. Nie pisałam bo ostatnie dni były dla nas bardzo pracowite. Ponadto nie mam internetu - korzystam z blue connecta - chodzi strasznie :evil: :evil: . Zdjęć nie mogę teraz wkleić bo na laptopie nie mam oprogramowania - tak mi powiedziało moje starsze dziecko. Więc proszę o cierpliwość. Jak się trochę ogarniemy i odpoczniemy to się odezwę. Jeszcze do dziś nie wierzę, że to już koniec budowania i wykańczania. Pozdrawiam
  3. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Barierki skończą montować dopiero w piątek. Mam nadzieję, że to termin ostateczny :x . Jutro zaczniemy robić kominek - właśnie przyjechał nasz kamień do dekoracji. Parkiet w salonie może ruszy w poniedziałek - oby nie zapeszyć - podłogi ładnie wyschły. Zaczęlismy pomału "wywozić się" do nowego domu. A do przeprowadzki zostało już niewiele czasu :P . Zdjęcia powklejam, ale zrezygnowaliśmy z neostardy w TP SA i teraz musiałam odpalić dużo wolniejszego blue connecta ...
  4. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Witajcie!
    Prace jakoś idą do przodu :lol: . Od poniedziałku walczą panowie od barierek, ale im jeszcze zejdzie. Mieliśmy w planach furtkę na górze, żeby dziecko nie spadło ze schodów, ale panowie tak chcieli ją zamontować, że wyglądałoby to ni w pięć ni w dziewięć. Zrezygnowaliśmy więc z tej opcji no i będzie schodek do wymiany. Robi się też pomalutku kominek. Meble kuchenne prawie zamontowane - pozostały tylko niewielkie detale do dopracowania. Jak będzie pogoda ...
  5. Dziennik - Dom pod Modrzewiem

    Zdjęcia:

    Schody (jeszcze bez barierek)


    Garderoba


    Kilka mebli w pokoju córki


    Skończona podbitka, wyprawa i kostka - czyli dom w całej okazałości.
    ...
Strona 1 z 15