dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nasza Lawenda

  1. tulipany w jadalni

    chciałam się dzisiaj pochwalić moim kwiatem hibiscusa, ale zanim skombinowałam aparat kwiatek klapnął wrzucam zatem jeszcze nie klapnięte tulipany a przy okazji moja jadalnia stół i krzesła są do wymiany (te przywieźliśmy ze starego mieszkanka), ale to zapewne jeszcze trochę potrwa


    edit: zdjęcia przeniesione do Środeczka

    Updated 07-07-2010 at 16:03 by skaba

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. owocowo i owocnie :)

    dość nieoczekiwanie przybyło nam około 15stu drzewek owocowych - jabłonie w kilku odmianach, dwie odmiany śliwek i wiśnie.. nawet nie wiem ile ich dokładnie jest.. dostałam je w prezencie od księdza z moich rodzinnych stron - odnawiał swój ogród i mu "parę" drzewek zostało

    a skoro nasz ogród powoli się rozwija zakupiliśmy odpowiedni sprzet ogrodniczy w postaci kosiarki niezły sprzęcior mąż sobie wypatrzył
  3. zewnętrzna i wewnętrzna roślinność :)

    hura hura hura! mam to co chciałam oto ona - Magnolia Nigra



    i drugi nabytek - Buk pendula - mąż wczoraj się w nim zakochał, ale cena go powstrzymała znaleźliśmy okazję - imieniny męża - rodzina się zrzuciła i buk już zajął swoje miejsce


    pochwalę się jeszcze moimi wewnętrznymi roslinkami:

    storczyk sypialniany ...
  4. prace ogrodowe

    pogoda dzisiaj zachęcała do prac ogrodowych postanowiliśmy jej ulec
    zbyt wiele nie zwojowaliśmy, ale przybyło kilka żywych storzeń na naszej działce
    oto one:

    klon Bartek


    brzoza Marysia


    i berberys.. po prostu berberys


    oprócz tego kilka szmaradów...
    ...
  5. blog

    odkryłam dzisiaj mój dziennik w wersji blogowej no i teraz muszę wpisy poprzenosić.. w sumie nie wiem, gdzie się teraz pisać powinno.. podwójnie?
Strona 1 z 52