dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kangai

  1. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    Ha, ha!
    No i w sobotę o godz. 10.45 (Pan monter z Mery miał byc o godz. 9) - dostalismy SMS, że Pan monter nie przyjedzie, bo... w piątek zepsuła mu się... piła! Ale jaja, nie? Czy się dziwimy, ależ skąd! Giełdowej spółce zepsuła się piła, więc nie zamontują harfy tak jak obiecali :)

    Z dobrych wiadomości - Pan od kamienia, zrobił nam niespodziankę i w piątek Schenkerem dosłał 6 paczek nowiusienkiego kamienia! Super, bedzie czy, wykonczyć podłogi :) ...
  2. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    No i znowu mnie nie było dobre parę tygodni, ale niestety, wylądowałam w szpitalu i teraz dochodzę do siebie... U nas sporo się już pozmieniało, i właściwie niedługo przyjdzie czas zamknięcia dziennika. Właściwie pozostało nam .. kilka problemów – tradycyjnie z kuchnią i schodami - :) i właściwie łazienki do zrobienia... Przeprowadzka w trakcie :)
    Reszta niech pozostanie naszą tajemnicą :)

    Co się zmieniło przez ten czas?

    Ano mamy ...
  3. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    Własnie Fotosik.pl usunął mi 354 zdjęcia, bo... za dużo ich ściagacie :)
    Musiałam zabulić, żeby mi dziady przywróciły transfer :) Ale fotki powinny juz być na swoim starym miejscu :)

    Wczoraj dzwonił do mnie jeden z podywkonawców, który wygrał sprawę o kasę w sądzie z naszą ukochaną firmą Nordhome. Dostał powiadomienie od komornika, że wszystkie konta i jakies ruchomosci zostały juz zajęte przez niego. Niestety, wierzycieli jest sporo i szanse na odzyskanie ...
  4. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    Powoli nasza przygoda ze schodami zaczyna przypominać brazylijską telenowelę.
    W tygodniu zadzwonił ponownie pan monter z nową informacją, że juz na pewno znowu w tę sobotę przyjadą poprawić schody. Zapytał też, jak wyobrażamy sobie poprawkę tej harfy – czy mają wydłużyć jej tralki, czyli zrobić wg. projektu, czy tez może zostawić tralki, a podwyższyć i wymienić zakończenie tych tralek, czyli poszerzyc poręcz. Problem w tym, że jak będziemy chcieli zrobić ...
  5. Zwykły-niezwykły,wiejski dom-Jaśmin2 już nie szkielet-praefa

    No i jest :)








    oczywiscie nie ma jeszcze:

    - naszego przepięknego brązowego okapu z zieloną belką ...
Strona 1 z 21